fbpx


Miley Cyrus dała mężowi Liamowi Hemsworthowi najlepszy prezent urodzinowy na świecie – list miłosny! 26-letnia piosenkarka zamieściła długą, namiętną notatkę dla swojego ukochanego, w której przedstawiła listę powodów, dlaczego jest przy nim już od 10 lat.

Wyświetl ten post na Instagramie.

HBD 2 Da Hubz

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

HBD dla mojego # 1 … Kiedy się spotkaliśmy, miałeś 19 lat, dzisiaj masz 29 lat … Pomyślałam, że mogłabym podzielić się niektórymi z moich ulubionych rzeczy o moim ulubionym facecie na cześć jego wyjątkowego dnia” – napisała.

“Sposób, w jaki na mnie patrzysz, sposób, w jaki patrzysz na nasze psy… nasze świnie, nasze konie, nasze koty, nasze ryby … Sposób, w jaki patrzysz na swoją rodzinę… twoich znajomych… i nieznajomych…” Lista jest długa, a Cyrus chwali się, jak Hemsworth patrzy na ocean i nie ma czasu na życie, jak wychodzi na zewnątrz, żeby sprawdzić pogodę, zamiast patrzeć na telefon, wyraz jego twarzy, kiedy dostaje dobre wieści i jak on zawsze próbuje rzeczy po swojemu i nie jest zbyt dumny, by prosić o pomoc.

“Nawet kocham, kiedy skurczysz swoją ulubioną koszulkę w suszarce – ponieważ mając chłopaka (ojej, prawie zapomniałam, że jesteś mym młodym mężem teraz), która sprawia, że ​​pranie jest najlepszą rzeczą w historii. (…) Po prostu … Uwielbiam CIEBIE bezwarunkowo, w tych czasach pokazujesz, co tak naprawdę znaczy kochać każdą sytuację”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Hot date @liamhemsworth

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Cyrus wydał nawet trochę polityczny okrzyk, pisząc: “Szanuję twój szacunek dla mnie, gdyby świat miał więcej tego rodzaju zrozumienia, nie budowalibyśmy więcej murów niż mostów” – napisała. “Dziękuję za danie mi najszczęśliwszych dni w moim życiu.” Zamieściła również uroczy obrazek, który musicie zobaczyć!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X