fbpx


50 najlepszych uczestników “America’s Got Talent” czeka na zwycięstwo w serii spinów show “The Champions”. Wśród 10 występów wyemitowanych w poniedziałek (7 stycznia) największym zaskoczeniem była Bianca Ryan, pierwsza zwyciężczyni AGT w 2006 roku. Miała wówczas zaledwie 11 lat.

Bianca Ryan zaskoczyła wszystkich na początku “America’s Got Talent”, gdy zdobyła pierwsze miejsce. W 2016 roku przeszła operację naprawienia sparaliżowanej struny głosowej, ryzykując, że już nigdy nie będzie w stanie śpiewać. Jej kariera została przerwana, jednak dziewczyna nigdy się nie poddała!

Teraz używa programu “The Champions” do tego, by ponownie wrócić do śpiewania. Ryan stanęła na scenie, aby wykonać “Say Something” od A Great Big World. Imponująco wyciągnęła wszystkie dźwięki i zdobyła owacje na stojąco od sędziów: Simona Cowella, Mel B, Heidi Klum i Howie Mandel.

Zobaczcie, jak po tylu latach poradziła sobie na scenie! 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X