fbpx


Will Smith zadebiutuje w nowym, pełnowymiarowym filmie akcji Disneya “Aladdin”. Zwiastun wyemitowano  podczas niedzielnego wieczoru Grammy w 2019 roku (10 lutego). Zobaczcie aktora całego na niebiesko, który wystąpi w roli Dżina!

Reżyserem najnowszej produkcji Disneya jest Guy Ritchie, który wcześniej odpowiadał za realizację takich filmów jak: “Król Artur: Legenda miecza”, “Sherlock Holmes” czy “Sherlock Holmes: Gra cieni”. Oglądając zapowiedź, możecie być pewni, że wytwórnia zadbała o oszałamiające efekty specjalne i odpowiednią obsadę. Razem z bohaterami przeniesiecie się do całkiem innego świata, w którym Alladyn wejdzie do tajemniczej groty, by znaleźć lampę. Dalszą część historii chyba znacie, prawda? 🙂

Pierwsze zdjęcia z planu pokazywały Willa Smitha, który miał swój naturalny kolor skóry. Fani obawiali się, że producenci zbyt mocno będą ingerować w fabułę bajki i “uczłowieczą” magiczną postać. Na szczęście zwiastun nie zastawia wątpliwości. “Naprawdę nie wiesz, kim jestem?” Dżin, życzenia, lampa? “Nic z tego nie dzwoni?” – mówi całkowicie ucharakteryzowany aktor.

Całość w kinach zadebiutuje 24 maja. W głównych rolach wystąpią: Mena Massoud (jako Alladyn), Naomi Scott (jako księżniczka Dżasmina), Marwan Kenzari (jako Dżafar) i Navid Negahban (jako Sułtan).

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X