fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Potrafisz pisać i czytasz Strefę Fanów? Teraz Ty możesz zostać jej Redaktorem! Pisz najlepsze posty, otrzymuj opinię profesjonalnego dziennikarza i zdobądź prawa redaktora w Strefie Fanów naszego portalu i/lub baw się we wszystkich konkurencjach (posty, fanfiction, komentarze i quizy) i wygrywaj kody rabatowe do MyMusicShop.pl! Akcja właśnie ruszyła i potrwa 10 tygodni . Sprawdź co zrobić by wygrać!

Wszystkie szczegółowe zasady i informacje o akcji znajdziesz tutaj .

Poniżej prezentujemy Ci skrót tego, co najważniejsze i jest bezpośrednio związane z naszym portalem, by rozpocząć udział w konkursie jak najszybciej! 🙂

#REDAKTOR – REDAGUJ POSTY I OTRZYMAJ OPINIĘ OD PROFESJONALNEGO DZIENNIKARZA. TO BEZPOŚREDNI SPOSÓB, BY UZYSKAĆ PRAWA REDAKTORA NA NASZEJ STRONIE!

edytor tworzenia postów jako #redaktor i #twórca na Fandoms.pl

Kliknij w przycisk “Napisz coś” po prawej stronie portalu Fandoms.pl i wybierz Post aby zredagować nowy post! Możesz wybrać jedno z proponowanych zadań (tematy, które zlecamy redaktorom, za których napisanie możesz zgarnąć extra punkty) lub stworzyć post własny o czym tylko chcesz. Nie zapomnij na dole edytora wybrać odpowiedniego fandomu . To wszystko! Post trafi do administratorów, którzy – jeśli wszystko będzie w porządku – zaakceptują Twój post i opublikują w serwisie.

Od tej pory, Twój post będzie poddany rozbudowanemu systemowi oceny treści – weryfikowana będzie jakość i zaangażowanie społeczności w to, co napiszesz. To na tej podstawie otrzymywać będziesz na bieżąco punkty , które uplasują Cię w rankingu kandydatów na Redaktorów naszego portalu .

Jeśli post okaże się interesujący, uwzględnimy go i wypromujemy w Strefie Fanów . Wówczas w atrakcyjny i nowatorski sposób przedstawimy naszym czytelnikom to, co napisałeś(-łaś) a Ty staniesz się Gwiazdą Artykułu! 😀

JAK UZYSKAĆ PRAWA REDAKTORA TEGO PORTALU ?

Aby uzyskać prawa Redaktora, Ty indywidualnie musisz zarobić ich wiele jako #redaktor . Co parę dni będziemy wyłapywać najlepszych i pisać o Was artykuły w Strefie Fanów, a Twoja praca zacznie być weryfikowana przez profesjonalnego dziennikarza portalu i znanej stacji telewizyjnej, który chętnie udzieli Ci rad jak pisać jeszcze lepiej. Możecie liczyć u nas na specjalne posty relacjonujące przebieg akcji oraz bieżącą publikację rankingów.

Bieżący ranking najlepszych kandydatów na redaktorów naszego portalu znajdziesz zawsze na stronie głównej serwisu Fandoms w prawej jego części na górze. W dniu pisania tego artykułu ranking wyglądał tak:

Chcesz się w nim znaleźć? Napisz swój post i… pnij się w górę w rankingu! Szansę na tworzenie treści do naszego portalu otrzymają najlepsze osoby z tego rankingu.

W dalszej kolejności konkurs rozgrywa się na naszym portalu :

  1. W każdy piątek na naszym portalu opublikujemy specjalny post konkursowy z ankietą, w której znajdzie się 5 najlepszych kandydatów na redaktorów i linkami do najlepszych Artykułów każdego z nich.
  2. Ankieta potrwa do środy włącznie – zwycięża wówczas osoba, która otrzyma najwięcej Waszych głosów, która w dalszej kolejności otrzyma prawa REDAKTORA portalu YoungStars.pl w dziale Strefa Fanów , ponadto jego najlepszy post będzie promowany w czwartek przez 24h w polecanych artykułach na głównej stronie (duże “kafle”) oraz oficjalnych social mediach brandu Young Starsgrupach .
  3. Kolejne posty jako Redaktor Strefy Fanów będziesz mógł/mogła już tworzyć na bieżąco, do naszej akceptacji – lub gdy uznamy, że robisz to naprawdę świetnie – bez naszej akceptacji na portalu w Strefie Fanów . Te także będą z pewnością promowane (wedle uznania Redakcji naszego portalu) .

W sumie w głosowaniach w każdy piątek konkursowy (pierwszy już w najbliższy piątek!) weźmie udział 5 najlepszych kandydatów (na bazie rankingu redaktorów na Fandoms) i ostatecznie w ten sposób przez całą akcję wybierzemy 10 Redaktorów naszego portalu w Strefie Fanów 🙂

NIE POTRAFISZ PISAĆ / CHCESZ SPRÓBOWAĆ SIŁ W INNYCH KONKURENCJACH I WYGRAĆ KODY RABATOWE DO MYMUSICSHOP?

Jeśli interesuje Cię, by wygrać kody rabatowe do MyMusicShop.pl , możesz spróbować sił w trwającej akcji na portalu Fandoms – nie tylko jako #redaktor, ale także jako #twórca tworząc własne opowiadania fanfiction, #komentator komentując posty i wykonując w nich wyzwania oraz #znawca sprawdzając swoją wiedzę o Fandomach. Możesz także awansować w hierarchii każdego z fandomów uzyskując uprawnienia VIP, EKSPERT lub ADMIN . Możliwości jest naprawdę wiele a zabawa wprost genialna! Kliknij tutaj i dowiedz się więcej na ten temat 🙂

widok strony głównej MyMusicShop.plJeśli chcesz zrobić zakupy na MyMusicShop.pl dzięki Twojej aktywności w tej akcji – dajemy Ci taką możliwość! Jak wygrać? Twój fandom musi zająć pierwsze miejsce w jednej z kategorii (redaktor, twórca, znawca lub komentator) – zatem w tym wypadku liczy się bardzo zaangażowanie grupowe – całego Twojego fandomu a Ty musisz zająć jedno z trzech pierwszych miejsc w tym fandomie. Pamiętaj, że będziemy brać pod uwagę każdą z kategorii , ale punkty możesz próbować zbierać w każdy sposób, dla dowolnej ilości fandomów. Do wygrania są kody o wartości 50zł, 25zł i 10zł – w sumie o łącznej wartości 340 zł .

O CZYM MOGĘ PISAĆ ?

widok postów biorących udział w konkursie / strona główna z postami na Fandoms.pl

Akcja dotyczy każdego fandomu – muzycznego, serialowego/filmowego, książkowego, growego, talentowego, youtuberskiego itd. . Możesz pisać o czym chcesz i o tym co Cię faktycznie interesuje. Korzystaj też z zadań, by napisać na temat, który na pewno zdobędzie popularność, a jeśli chcesz wygrać bony do mymusicshop spróbuj też sił jako twórca fanfiction i zaproponuj np. alternatywny ciąg dalszy ulubionego serialu, komentuj aktywnie posty i bierz udział w jego dyskusjach oraz sprawdzaj regularnie swoją wiedzę udawadniając, że wiesz o swoim fandomie wszystko 🙂

DLACZEGO WARTO STARAĆ SIĘ O PUBLIKACJĘ WASZYCH POSTÓW Z FANDOMS NA NASZYM PORTALU ?

Przede wszystkimjesteśmy oficjalnym serwisem projektu Young Stars – prawdopodobnie największym portalem młodzieżowym w Polsce – profesjonalnym, prestiżowym, którego częścią możesz być Ty. Portal jest promowany też przez Artystów brandu Young Stars – możesz być pewien/pewna, że Twój post zostanie przez nich przeczytany, a być może nawet wypromowany przez nich samych w ich social mediach. Twój post może zostać także zalinkowany w social mediach Young Stars – mamy kilkadziesiąt tysięcy fanów na Facebooku oraz blisko 150 tysięcy na Instagramie. Możesz więc dotrzeć do wielu nowych osób, którzy przeczytają Twój Artykuł.

Fandoms.pl to niewątpliwie świetny projekt dla fanów różnych fandomów, jednak ilość treści i formuła działania przypomina tam czasem facebooka;) a samemu portalowi bliżej właśnie do social mediów, w których zaistnieć może każdy, kogo zauważyła społeczność co ma swoje świetne (dlatego też wspieramy ten projekt i współpracujemy w ramach Strefy Fanów), ale też gorsze strony. My tworzymy portal w klasycznej formie, który ceni sobie przede wszystkim jakość i profesjonalizm. Pamiętaj tez, że do Strefy Fanów wybieramy tylko najlepsze posty, które spełniają nasze wymagające kryteria – jeśli się w niej znajdziesz, to znaczy, że jesteś wśród najlepszych, a Twój Artykuł został świetnie oceniony przez profesjonalistów! W Strefie Fanów przedstawimy Cię jako Gwiazdę w naszym poście, który staje się wówczas bezpośrednią inspiracją do tego, co piszemy. Zacytujemy fragmenty Twojego Artykułu, pokażemy najlepsze komentarze, podamy Cię z imienia i nazwiska (lub nicku) oraz chętnie przekierujemy naszych czytelników bezpośrednio do Twojego Artykułu na Fandoms.

Twój post nabierze też zupełnie nowego znaczenia od strony wizualnej – możemy dodać do niego ankietę, wprowadzimy specjalne metody prezentacji treści (wciąż pojawiają się nowe i wiele jeszcze zamierzamy wprowadzić) etc. – słowem – dodamy mu swoistego szlifu dziennikarskiego i technicznego tak, byś poczuł(a) się doceniona za to, że napisałeś/napisałaś tak świetny Artykuł 🙂

No i to, co pewnie interesuje Cię najbardziej – jeśli znajdziesz się w Strefie wielokrotnie i uzyskasz głosy w ankietach  na naszym portalu, zaproponujemy Ci współpracę – wówczas damy Ci prawo tworzyć posty bezpośrednio na naszym portalu i tym samym wówczas to Ty sam(a) wybierzesz najlepsze treści z Fandoms i zaprezentujesz je czytelnikom YoungStars.pl w formie Twojego autorskiego Artykułu na naszym portalu. Dołączysz wówczas do naszej Redakcji i staniesz się częscią YoungStars.pl!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I POZNAJ SZCZEGÓŁOWE ZASADY AKCJI

widok posta objaśniającego zasady konkursu na Fandoms.pl

Przejdź do tego miejsca: http://fandoms.pl/329373/youngstars-redaktorem-prestizowego-youngstars-mymusicshop , gdzie znajdziesz wszystkie informacje na temat zabawy oraz dokładniejsze dane na temat systemu punktacji. Zdecydowanie warto się z nimi zapoznać, aby mieć pewność, że poprawnie skorzystasz z naszej akcji i wykorzystasz wszystkie jej możliwości!

CHCĘ ZACZĄĆ PISAĆ – CO MAM ZROBIĆ ?

przyciski tworzenia treści na Fandoms.pl

Zarejestruj się na partnerskim portalu naszego serwisu – Fandoms.pl , kliknij w “Napisz coś” lub po prostu tutaj: http://fandoms.pl/submit i napisz swój Artykuł już teraz!

Weźmiecie udział w zabawie? Dajcie znać w komentarzach – w których zabawach chcecie spróbować sił! Do wyboru macie: #redaktor, #twórca, #komentator i #znawca . POWODZENIA ! 😀

UWAGA: Jeśli potrzebujesz pomocy i/lub chcesz wiedzieć więcej, skorzystaj z formularza kontaktowego (https://youngstars.pl/kontakt/ ) i wybierz dział FANDOMS , a na pewno Ci pomożemy! 🙂

W jakiej formie planujesz zdobywać punkty dla swoich fandomów w konkursie "Twórz z nami Strefę Fanów YoungStars.pl" ?

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X