fbpx


Jak zawsze przeszliście nasze najśmielsze oczekiwania i wykupiliście wszystkie bilety na campy z gwiazdami w mgnieniu oka! Jednak mamy dla Was dobrą wiadomość! Zostały jeszcze ostatnie miejsca na obóz Young Stars Camp – Zostań Gwiazdą!

Kursy, szkolenia, zajęcia! Ze śpiewania, tańca, przemawiania oraz wielu, wielu innych! Pod okiem ekspertów możesz spróbować swoich sił w tym, co kochasz. Na samym końcu wyjazdu odbędzie się przegląd talentów, którego dokona Remik Łupicki! Nie może Cię to ominąć!

Oprócz warstwy szkoleniowej, będzie oczywiście ta integracyjna! W programie uwzględniliśmy również ognisko czy Young Stars Disco!

Zapisywać się możecie oczywiście -> TUTAJ

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie, gratulujemy wszystkim, którym się udało zapisać oraz życzymy powodzenia tym, którzy ciągle próbują! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X