fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Dacie wiarę, że tegoroczna edycja Young Stars Festival już za niecałe 2 tygodnie?! Jak ten czas leci, coś szalonego! Chcemy też przypomnieć, że jeszcze tylko dzisiaj do godziny 18:00 kupicie bilety grupowe!

Strefa koncertowa z Waszymi ulubionymi gwiazdami, zarówno z Polski jak i zza granicy, panele dyskusyjne, wiele ciekawych stref, a nawet chillout room dla rodziców: to wszytko już za 12 dni! Chcemy, aby każdy z Was czuł się na festiwalu jak najlepiej, abyście zawiązywali nowe przyjaźnie, żebyście mieli niesamowite wspomnienia! 

Na naszej scenie usłyszycie takie gwiazdy jak: Dominika Sozańska, Isac Elliot, Agata Gładysz, Lukas Rieger, Olivia Klinke, Kristian Kostov, Kaja Jabłońska,  Bartek Kaszuba, Weronika Juszczak, Felivers, Tilly, Max & Harvey, Artur Sikorski, Roadtrip, Sylwia Lipka czy Hrvy! Dodatkowo będziecie mieli możliwość spotkania się ze swoimi idolami na Meet&Greet!

Przypominamy również o tym, że tylko do dzisiaj do godziny 18:00 możecie kupić wyjątkowe bilety grupowe w świetnych cenach! Wiele z Was pytało o taką możliwość, a my lubimy spełniać Wasze marzenia 🙂 Pięć biletów możecie zakupić w cenie 249zł, a 10 biletów w cenie 399zł! Specjalne grupowe bilety możecie kupić na stronie eBilet.pl!

Z kim widzimy się już 30 sierpnia w Warszawie? 🙂

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X