fbpx


Wiele osób spisało program na straty, jednak on nadal istnieje. W tym sezonie kolejne gwiazdy muzyki, ekranu… ale i również internetu, dokładniej pisząc YouTuba! Tak jest! Bardzo znany polski YouTuber wystąpi w Tańcu z Gwiazdami! Jeszcze gdy w przypadku dziewczyn i kobiet to nie dziwiło, tak teraz ten uczestnik wprowadził niezłe zamieszanie w internecie!


No właśnie – Tomasz Działowy, szerzej znany publiczności jako Gimper, to bardzo znany w całym kraju YouTuber, Gamer ale i swego czasu raper o pseudonimie Gimpson. Obecnie najbardziej kojarzony z własnego talk-show “Lekko Nie Będzie” , w którym to zaprasza znanych ludzi, przepytuje inaczej niż wszyscy oraz daje im specjalne wyzwania. Teraz to on będzie musiał podołać wyzwaniu i zatańczyć niczym profesjonalista!

Jak to sam określa w swoim najnowszym filmie na kanale YouTube, jest bardzo zestresowany, bo dotychczasowy taniec, który uprawiał to nie to samo, co ten program, jednak jest tym faktem bardzo podekscytowany. Wielu fanów pisze mnóstwo żartów, nie dowierza Gimperowi, bądź go krytykuje za “pościg za pieniędzmi” , jednak wielu również trzyma za Niego kciuki i liczy na to, że dotrze bardzo wysoko!

Ciekawi jesteśmy Waszej opinii i Waszego zdania na ten temat – dajcie więc znać w naszej ankiecie, co sądzicie! 🙂

Uważacie, że Gimper dobrze zrobił, zgadzając się na występ w Tańcu z Gwiazdami?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X