fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Dzień po znalezieniu ciała Nayi Rivery w jeziorze Piru w Kalifornii, ujawniono jej przyczynę śmierci. Niestety potwierdziły się wcześniej zakładane scenariusze.

Ekspert medyczny hrabstwa Ventura ogłosił we wtorek (14 lipca), że sekcja zwłok ujawniła przyczynę śmierci gwiazdy “Glee”. Najprawdopodobniejsze jest to, że aktorka utonęła i był to wypadek.

“Wyniki sekcji zwłok są zgodne z utonięciem, a stan ciała jest zgodny z czasem, w którym kobieta zanurzyła się pod wodę. Podczas sekcji nie stwierdzono żadnych urazów ani procesów chorobowych. Z dochodzenia lub badania nie wynika, że ​​narkotyki lub alkohol były zaangażowane w śmierć [Rivery], ale próbki zostaną poddane testom toksykologicznym” – można przeczytać w komunikacie prasowym magazynu People.

33-letnia Rivera zaginęła w zeszłym tygodniu po wynajęciu łodzi na jeziorze Piru w Kalifornii wraz z 4-letnim synem Josey. Kiedy łódź nie wróciła po trzygodzinnym wypożyczeniu, personel znalazł ją w jeziorze z Josey na pokładzie, który spał i był ubrany w kamizelkę ratunkową. Kamizelka ratunkowa dla dorosłych, prawdopodobnie Rivery, wciąż znajdowała się na łodzi.

W poniedziałek (13 lipca), po całodniowych poszukiwaniach w trudnych warunkach wodnych, znaleziono ciało Rivery. Rodzinie zmarłej aktorki bardzo współczujemy i przekazujemy wyrazy współczucia.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X