fbpx


Od wielu miesięcy zaskakujecie nas wysokim poziomem merytorycznych Waszych postów i artykułów związanych z fandomami, którymi się interesujecie. Wiecie o nich wszystko, a już na pewno wiele więcej od nas, często zaskakujecie też pomysłami i kreatywnością , a rozmach Waszych artykułów budzi nasz duży podziw i szacunek. Nie mamy wątpliwości, że wśród Was są nowi dziennikarze, którzy – podobnie jak my – będą tworzyć artykuły związane ze Strefą Fanów .

W każdy piątek uruchamiamy dla Was pięciodniową ankietę z piątką najlepszych redaktorów z serwisu Fandoms.pl . Spośród Waszej piątki, to społeczność naszego portalu podejmuje ostateczną decyzję, kogo z Was chce nagrodzić szansą współpracy w roli Redaktora Strefy Fanów YoungStars.pl . Tak będzie w każdą środę jeszcze przez 9 tygodni. Póki co – publikujemy wyniki pierwszej ankiety:

ankieta z youngstars.pl

Jak widać, zdecydowaliście, że pierwszą osobą, która otrzyma prawa redaktora jest Amelia Banaszak – zagłosowało na nią aż 417 osób co jest naprawdę świetnym wynikiem ! Pierwszy artykuł Amelii zobaczycie już jutro i – podobnie jak w przypadku każdego redaktora Strefy Fanów – zaprezentuje ona w swoim odczuciu najlepsze posty które piszecie na Fandoms . Kogo Amelia wybierze i czyj Artykuł będzie promowany przez nią w Strefie Fanów ? O tym przekonacie się już jutro , gdy to jej post będzie szeroko promowany na naszym portalu i oficjalnych social mediach YoungStars .

Drugie miejsce uzyskała Oliwia Kmiecik , jednak tutaj choć liczba głosów była naprawdę duża – zabrakło wielu dodatkowych, by wygrać.  Oliwia ma jednak szansę,by spróbować sił w kolejnej ankiecie – choć konkurencja wyrosła jej już naprawdę spora. W piątek najlepsza piątka z rankingu redaktorów fandoms.pl weźmie udział w kolejnej ankiecie. Aktualnie wygląda ona następująco:

ranking redaktorów z fandoms.pl

Jak widać – z poprzedniej piątki utrzymała się w nim tylko Aga_f – pozostałe osoby są zupełnie nowe. Konkurencja rośnie! Czy to ta piątka powalczy o Redaktora Strefy Fanów od piątku? …się okaże ! 😀

Tymczasem gratulujemy Amelii Banaszak i życzymy Jej wielu świetnych Artykułów w Strefie Fanów oraz… Wam równie świetnych postów na Fandoms , by Amelia miała o kim tutaj pisać 😀 !

Więcej o konkursie “Twórz z nami Strefę Fanów YoungStars.pl” dowiecie się z naszego postu oraz bardziej rozbudowanej wersji na Fandoms . Aby napisać post, który pozwoli Wam znaleźć się w rankingu – kliknijcie tutaj i po prostu piszcie. Powodzenia! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X