fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Nie tak dawno, bo miesiąc temu informowaliśmy Was, że kolejna edycja Young Stars Festival jest pewna. Teraz mamy kolejną dobrą wiadomość, a raczej dobrą grafikę! Przedstawiamy Wam logo Young Stars Festival 2019! Machina ruszyła, a z czasem poznacie kolejne informacje na temat przyszłorocznych koncertów. 

Oficjalnie prezentujemy dla Was najnowsze logo Young Stars Festival 2019! Całość oczywiście nawiązuję do poprzednich edycji, ale patrząc na nie, możemy stwierdzić jedno: NA PEWNO SZYKUJE SIĘ KOLEJNE SUPER SHOW, KTÓRE PRZEBIJE ZESZŁOROCZNĄ EDYCJĘ! W tym roku tysiące osób świetnie bawiło się na Torwarze w Warszawie, tańczyło i śpiewało z artystami polskimi, jaki i zagranicznymi!

Na dany moment nie znamy jeszcze szczegółów. Nie wiemy jakie gwiazdy pojawią się na scenie oraz jak będzie wyglądać line up, ale możecie być pewni, że nie osiądziemy na laurach i ponownie postaramy się zapewnić Wam niesamowite wspomnienia! Dobrą zabawę na #ysf2018 zapewnili Wam: Bars & Melody, Lukas Rieger, Johnny Orlando, Tilly Devries, Isac Elliot i Iggy Kelly. Z Polski natomiast pojawili się: Sylwii Przybysz, Sylwii Lipki, Artura Sikorskiego, Jeremiego Sikorskiego, Dominiki Sozańskiej, Weroniki Juszczak, Bartka Kaszuby, Merghaniego, Olgi Przybysz czy chociażby gwiazd Forever Young – Dawida Kwiatkowskiego i B.R.O.!

Logo zeszłorocznej edycji Young Stars Festical 2018

Kto pojawi się w przyszłym roku? Czekajcie cierpliwie, na pewno nie będziecie zawiedzeni!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X