fbpx


Tej osoby chyba nie musimy nikomu przedstawiać! Aleksandra Furka, kojarzona jako Olciiak – to właśnie ona jest jest (zaraz obok Dominika Łupickiego i Zosi Gajewskiej) kolejną ambasadorką Young Stars Festival 2019! To właśnie z Olą zobaczymy się już 30 sierpnia na warszawskim Torwarze!

Olciiak, czyli Aleksandra Furka, to znana wielu osobom młoda youtuberka. Ola urodziła się 22 grudnia 1998 roku, a kanał na Youtube założyła mając zaledwie 15 lat, bo w 2013 roku! Olciiak zdołała przyciągnąć swoim urokiem kilkaset tysięcy osób – jej kanał subskrybuje ponad 400 tysięcy osób, a jej Instagram ma 715 tysięcy fanów! Filmy Oli w dużej mierze to tematyka modowa, ale możemy tu zobaczyć także ciekawostki o kosmetykach czy vlogi z jej życia 🙂 To właśnie 21-letnia Olciiak została kolejną ambasadorką Young Stars Festival 2019!

 Young Stars Festival 2019 odbędzie się już 30 sierpnia na warszawskim Torwarze i będziemy bawić się przy muzyce największych gwiazd! Na scenie wystąpią m.in.: Sylwia Lipka, HVRY, Lukas Rieger, Bartek Kaszuba, Bars&Melody i wiele, wiele innych! Bilety są już w sprzedaży i możecie kupić je na eBilet.pl i w Empiku 🙂 Nie może Was tam zabraknąć! Do zobaczenia!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X