fbpx


Książę Karol chyba zapomniał ugryźć się w język… Zasugerował imię dziecka księcia Harry’ego i Meghan Markel! Para inspirowała się… Australią.

Miliony ludzi snują przypuszczenia, jakie imię może nosić nienarodzone jeszcze royal baby. Tymczasem książę Karol bez najmniejszego problemu zdradził, jak może ono brzmieć!

Książę Karol wziął udział w obchodach 100-lecia australijskiego domu, który jest najstarszym posterunkiem dyplomatycznym w Australii. Podczas swojego przemówienia zdradził potencjalne imię wnuka lub wnuczki. Zażartował, że młodzi członkowie rodziny królewskiej inspiracje będą czerpać z niedawnej wycieczki na ten kontynent.

„Nawiasem mówiąc, panie i panowie, mój syn Harry powiedział mi, że podczas niedawnej podróży po Australii on i jego żona otrzymali niezliczone sugestie dotyczące nadania imienia swojemu dziecku. Tylko między nami,podejrzewam, że będzie to Kylie lub Shane.”

Podejrzewamy, że chodzi o nawiązanie do piosenkarki Kylie Minogue lub krykiecisty Shane Warna – oboje pochodzą właśnie z Australii.

Myślicie, że te spekulacje się sprawdzą?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X