fbpx


Jak doskonale wiedzą wszyscy fani Artura Sikorskiego, muzyk podzielił się ostatnio zupełnie nowym utworem i teledyskiem, a nadchodzący album “18” można już kupić w przedsprzedaży. Mamy kolejne doskonałe wieści – znamy wszystkie daty trasy koncertowej związanej z nową płytą!Około miesiąca temu, dokładnie w dniu 18 urodzin Artura Sikorskiego, muzyk zrobił niespodziankę swoim fanom i wypuścił nowy utwór, zatytułowany “18” razem z teledyskiem – całość spotkała się z niesamowicie ciepłym przyjęciem! Chwilę później pojawiła się możliwość zamówienia całego albumu w preorderze, zapowiedziana była także trasa koncertowa. Właśnie pojawiły się oficjalne daty i miasta!

View this post on Instagram

Link do płyty w bio #18 #mrok #black #ninja

A post shared by Artur Sikorski (@artur_sikorski) onArtur pojawi się dokładnie w 10 miastach w Polsce, a cała trasa potrwa dokładnie 2 miesiące. Fani muzyka będą mogli posłuchać go na żywo w: Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Radomiu, Gdańsku, Katowicach oraz w Lublinie! Dokładne daty trasy:

Bilety w sprzedaży pojawią się 21 czerwca – dokładnie w dniu premiery najnowszej płyty Artura. Z kim zobaczymy się na koncertach?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X