fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Poznaliście wszystkie gwiazdy szóstego już Young Stars Festivalu! Czeka nas niesamowity czas i wyjątkowy klimat, który zapewnią polskie jak i zagraniczne gwiazdy światowego formatu! Spędzimy wspólnie wiele godzin na wspólnej zabawie, pośród nieopisanych emocji, które trzeba przeżyć! Teraz znamy już wszystkie rodzaje i ceny biletów, które będziecie mogli zakupić już 22 marca od godziny 16:00!

Jak sami możecie zauważyć, ponownie mamy kilka rodzajów biletów na sam festiwal (Be Young Star, Golden Young Star, Diamond Young Star i Backstage) oraz na spotkania Meet & Greet ze swoimi idolami! Ceny biletów na sam festiwal rozpoczynają się już od 129 zł więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Musicie jednak pamiętać, że bilety M&G rozchodzą się jak ciepłe bułeczki (często w kilkanaście sekund!) i ich liczba jest BARDZO OGRANICZONA! Więc naprawdę polecamy odpowiednie zaplanowanie sobie czasu w najbliższy piątek!

Przypominamy, żebyście dołączali do naszego wydarzenia na Facebook’u – Young Stars Festival 2019! Obecnie mamy już praktycznie 3 tysiące zainteresowanych festiwalem osób, jednak mnóstwo osób nie dołącza do wydarzeń! Tak więc zasięg jest ogromny! Mamy nadzieję, że COS Torwar wszystkich pomieści! 🙂

Kochani – Young Stars Festival 2019 już 30 sierpnia! Idealne zakończenie wakacji… my już nie możemy się doczekać! 🙂

Line Up:
– HRVY
– Mackenzie Ziger
– Sylwia Lipka
– Bars & Melody
– Lukas Rieger
– Roadtrip
– Kristian Kostov
– Isac Elliot
– Max & Harvey
– Matilda Devries
– Artur Sikorski
– Weronika Juszczak
– Bartek Kaszuba
– Felivers
– Kaja Jabłońska
– Dominika Sozańska
– Olivia Klinke
– Agata Gładysz

Bilety festiwalowe będzie można nabyć na eBilet.pl, empikbilety.pl oraz w Salonach Empik, natomiast bilety M&G tylko na empikbilety.pl oraz w Salonach Empik.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X