fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Jesteście miłośnikami Gry o tron? Obejrzeliście już wszystkie odcinki po kilka razy? Przeczytaliście wnikliwe każdą powieść George R.R. Martina z sagi Pieśni lodu i ognia? Poznaliście już wszystkie teorie fanowskie i zdecydowaliście, która jest słuszna? Jeżeli już to wszystko zrobiliście, to pewnie z niecierpliwością czekacie na prawdziwie epicki, podsumowujący i stawiający w końcu sprawy jasno – finałowy (ósmy) sezon tego porywającego serialu.

Źródło: Instagram/gameofthrones

Jeśli jednak wiecie, czym jest Gra o tron, ale nie mieliście okazji zaznajomić się z dotychczasowymi odcinkami, to żeby nadrobić zaległości do premiery, macie czas do 14 kwietnia. Zatem niecały miesiąc.

No tak, może być ciężko… ale spróbować warto! Dlaczego?
Gra o tron to amerykański serial fantasy opowiadający dzieje kilku rodów rywalizujących o władzę nad krainą Siedmiu Królestw. Oczywiście to opis fabuły w dużym uproszczeniu, ponieważ pojawiają się tam również takie „atrakcje” jak zombie, wilkory czy smoki, ale o tym nie ma co pisać, to trzeba zobaczyć!

Serial miał swoją premierę w 2011 roku i od tamtego czasu każdy kolejny sezon spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem widowni. Na sukces składa się potężny budżet, którym dysponują twórcy i potrafią go dobrze wykorzystać. Koszt każdego z osobna odcinka ósmego sezonu ma kosztować około 15 milionów dolarów!

W Got nie brakuje także licznych scen walki (nawet z udziałem wspomnianych, ziejących ogniem smoków!), sprytnie uknutych intryg, romansów czy w końcu zaskakujących zwrotów akcji.
Czy mrożące krew w żyłach motto Winter is coming (z ang. Zima nadchodzi) w końcu się spełni? Jak z najazdem armii Białych wędrowców poradzą sobie bohaterowie serialu?
Odpowiedzi na te pytania otrzymamy w połowie kwietnia, ale już dziś możemy zobaczyć najnowszy, mroczny teaser ósmego sezonu.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X