fbpx


To już dzisiaj premiera serialu “Euphoria” na HBO, w którym zobaczymy Zendayę! Aktorka przyznała ostatnio, że mocno denerwowała się przyjęciem tej roli! W wywiadzie dla New York Times zdradziła, że stresowała się tym krokiem i finalnie żegna się z Disney’em, przynajmniej na chwilę obecną.

Fot.: Instagram.com/zendaya

Już dzisiaj na HBO premiera najnowszego serialu, “Euphoria”. Opowiadać on będzie o o losach grupy licealistów, którzy poszukują własnej tożsamości i drogi życiowej w skomplikowanym, nastoletnim świecie. Jedną z gwiazd serialu jest Zendaya – w wywiadzie dla NY Times zdradziła jednak, że przyjęcie roli wiązało się z dużym stresem! Co dokładniej powiedziała 22-latka?

Fot.: Instagram.com/zendaya

O odejściu z Disney’a: “Tu nie było konkretnego planu. Po kręceniu Greatest Showman i Spider-Mana wróciłam do swojego show w Disney’u, co było trochę jak nieustanne powtarzanie roku na studiach. Nie, żebym nie doceniała posiadania pracy, ale chciałam sięgnąć po więcej.”

Fot.: Instagram.com/zendaya

O przyjęciu roli: “Byłam mocno zestresowana, bo chciałam wypaść dobrze. To jak przejście między niczym a wszystkim – tu nie było nic pomiędzy. To właśnie dlatego dużo ludzi myśli, że nie poradzę sobie z tą rolą. Rozumiem to: jestem dzieckiem Disney’a. Mogę tutaj dużo udowodnić.”

Będziecie oglądać “Euphorię”? My z pewnością!

Fot.: Instagram.com/zendaya

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X