fbpx


Adam Zdrójkowski to jedna z gwiazd komediowego serialu Rodzinka.pl. Dzięki temu zdobył popularność i propozycje od różnych sponsorów, czy programów telewizyjnych. Jednak dla Zdrójkowskiego najważniejsza jest obecnie… Jego dziewczyna (Wiktoria Gąsiewska), którą poznał na planie wyżej wymienianego serialu! Jest dla Niego na tyle ważna, że postanowili zamieszkać razem!

Para jest razem od kilku miesięcy, jednak stwierdzili, że chcą iść o krok dalej. W Fakcie wypowiedział się na ten temat ich wspólny znajomy:

Adasiowi i Wiktorii doskonale się układaSpędzają ze sobą mnóstwo czasu, pracują razem i w ogóle się nie nudzą swoją obecnością. Stwierdzili, że mimo młodego wieku chyba nadszedł już czas na wspólne mieszkanie. Adaś wyszedł z inicjatywą, a Wiktorii ten pomysł bardzo się spodobał – przekonuje ich znajomy. Zaczęli już szukać fajnego, wygodnego mieszkania.

“Młody wiek” to w ich wypadku 17 (Zdrójkowski) i 18 (Gąsiewska) lat! W sieci zaczęło wrzeć i daleko nie trzeba było szukać komentarzy internautów, którzy pisali: “Tak jak każda zabawa – dzieciom szybko się znudzi.”, “Kto z nas nie był młody zakochany i… Glupi?” czy “niech się dzieci bawią w dorosłe życie-zaraz wrócą z płaczem gdy realia uderzą”.

Nie sposób nie zgodzić się z komentarzami tym bardziej, że Adam jest jeszcze niepełnoletni i no cóż… powinien być jeszcze pod opieką rodziców 😉

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X