fbpx


Jeszcze w zeszłym roku cały świat trzymał kciuki za związek Zayna Malika z Gigi Hadid, jednak wygląda na to, że ostatnie plotki o ich rozstaniu są prawdziwe! Media donoszą, że para nie jest już razem.

Związek Zayna i Gigi wiele przechodził – przez wspólne trzy lata para nieustannie była pod obserwacją mediów i paparazzich. To prawdopodobnie właśnie przez presję otoczenia pierwszy raz rozstali się w marcu ubiegłego roku. Szybko uświadomili sobie jednak, że nie mogą bez siebie żyć i po kilku tygodniach ponownie byli razem. To właśnie w tym okresie Zayn wytatuował na klatce piersiowej oczy modelki – wszystkim wydawało się, że to związek idealny i para będzie ze sobą już na zawsze.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

flyin home to my happy place ❤️

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid)

W ciągu ostatnich tygodni pojawiało się wiele plotek o ponownym rozstaniu Zayna i Gigi, głównie na podstawie tego, że od dawna nikt nie widział pary razem. Kryzys wyczuwano po nieobecności modelki na premierze nowego albumu Zayna i jej samotnym Sylwestrze. Co więcej, ostatnie wspólne zdjęcie na Instagramie pojawiło się kilka miesięcy temu. Okazuje się, że plotki o ich rozstaniu były prawdziwe.

Informatorzy Us Weekly donoszą, że:

“To koniec. Tym razem to nie przerwa, to faktyczne rozstanie. Oboje się starali, ale Zayn ma problemy, z którymi ona nie może mu pomóc. Każdorazowo, gdy byli razem, Gigi odcinała się od przyjaciół. Cały swój czas i energię skupiała na Zaynie, ale to już było za dużo.”

Czyżby tym razem było to całkowite rozstanie?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X