fbpx


W ostatnim wywiadzie dla magazynu Vogue Zayn Malik oświadczył, że nie lubi być określany jako “najbardziej znany muzułmanin Wielkiej Brytanii”. Okazuje się, że piosenkarz nie jest aż tak związany z religią, by jeść odpowiednie potrawy, modlić się kilka razy dziennie i odmawiać sobie wielu rzeczy. Całkowicie jednak nie odciął się od swojego pochodzenia i kultury, w której został wychowany, ponieważ udostępnił cover piosenki “Allah Duhai Hai”!

Zayn wrzucił na swoje konto na Youtube.com kalejdoskopowe wideo do piosenki “Allah Duhai Hai”. Piosenka Bollywood pojawiła się we wszystkich trzech odsłonach serii Race. “Race 3 to opowieść o bezwzględnej i mściwej rodzinie, która zajmuje się przestępstwami granicznymi. Shamsher powierza Sikanderowi  dowodzenie nad dużym skokiem. Sikander może liczyć nie tylko na wsparcie, ale i pomoc rodziny” – tak opisał film dystrybutor. Na ekranie pojawili się: Salman Khan, Anil Kapoor, Jacqueline Fernandez oraz Saqib Saleem. Seria filmów bollywood cieszy się wielką popularnością w państwach azjatyckich, ale coraz mocniej podbija także kraje zachodnie.

Odsłona dubstepowa piosenki została popchnięta do przodu przez ciężkie uderzenia i wokal dawnego członka One Direction. Podąża on również ścieżką wyznaczoną przez pozostałe covery, które Zayn nagrał w hindi w tym “Teri Deewani” i “Allah ke Banday”. Udostępniając nową wersję na Twitterze, Zayn podpisał kawałek – “Dla fanów”.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X