fbpx


Choć od rozstania Zayna z One Direction minęło już kilka lat, artysta nadal wraca do tematu zespołu. Tym razem w swoim nowym utworze „Good Years” negatywnie wypowiada się na o grupie.

Zayn Malik zdobył popularność jako jeden z wokalistów zespołu One Direction. Grupa szybko podbiła serca wielu osób na świecie, a na koncie ma takie hity jak What Makes You Beautiful, One Thing czy Story Of My Life. Zayn odszedł z zespołu w 2015 roku, a rozstanie nie należało do przyjemnych.

Od tego czasu Zayn poruszał temat One Direction. Ostatnio w sieci pojawił się jego nowy utwór, „Good Years” – fani szybko wyłapali, że wspomina w nim o zespole i wypowiada się na jego temat niezbyt przyjaźnie. Zayn śpiewa, że żałuje straconych lat i wolałby być gdziekolwiek indziej, byle nie tam. Wspomina również, że życie One Direction kręciło się wokół narkotyków i alkoholu. Nie tylko wśród fanów tekst tego utworu wzbudził duże emocje – również byli członkowie zespołu nie kryli swojej złości. Czy Zayna boli przeszłość, skoro tak często do niej powraca i wypowiada się o niej w negatywny sposób?

Posłuchajcie utworu i oceńcie sami:

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X