fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Ed Sheeran udzielił niedawno bardzo szczerego wywiadu, w którym muzyk wyznał, że w szkole był wyśmiewany i dyskryminowany przez swoich rówieśników z powodu rudych włosów. „Płakałem każdego dnia” – zdradził po latach Ed Sheeran.

Okazuje się, że gwiazdor, który dziś ma miliony fanów na całym świecie i każdy utwór który wydaje, staje się hitem – w szkole był wyśmiewany i dyskryminowany przez swoich rówieśników. Inni uczniowie nie akceptowali go z powodu rudych włosów, dużych okularów oraz jąkania się. Chociaż obecnie może być ciężko w to uwierzyć, w młodości Ed nie miał najlepszych relacji z dziewczynami. Większość rówieśników patrzyła na Niego wyłącznie przez pryzmat wyglądu.

“Zawsze wyglądałem trochę dziwnie, a kiedy zacząłem grać na gitarze, za każdym razem mówili  „o, to jest ten rudzielec z gitarą”

Ed Sheeran przyznał też, że to właśnie muzyka pomogła mu w leczeniu kompleksów.

“W liceum zacząłem grać na gitarze i dołączyłem do zespołu. To właśnie muzyka dała mi dużo pewności siebie. Nagle zdałem sobie sprawę, że mogę być w tym naprawdę dobry”

Tak więc jak widzicie, artyści są jeszcze bardziej narażeni na hejt, niż my sami. Nie zmienia to jednak faktu, że ktokolwiek może być hejtowany czy dyskryminowany! Mamy nadzieję, że Wy nigdy tego nie robiliście i nie będzie robić, bo wyzywanie ludzi, których nie lubicie – nie zmieni nic oprócz tego, że sprawicie komuś przykrość!

Pamiętajcie, że na Young Stars Festival 2019 w strefie We Talk będziemy o tych problemach i wielu różnych sytuacjach rozmawiać! Dlatego naprawdę na Was liczymy i mamy nadzieję, że spotkamy się razem na miejscu! Teraz jest również świetna okazja, żeby kupić taniej bilety – jednak tylko do północy!

Jeszcze tylko dzisiaj, macie szansę kupić bilety Be Young Stars za 69zł, a bilet Rodzinny 2+1 za jedyne 129zł! Przecena naprawdę wyjątkowa, jednak dostępna tylko dzisiaj, do północy!! Nie czekajcie zatem dłużej i kupujcie swoje wejściówki, na to NAJGORĘTSZE ZAKOŃCZENIE WAKACJI! 🙂

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X