fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
1

Razem z naszymi artystami Young Stars, chcemy Wam przybliżyć temat hejtu i to, jak go zatrzymać! Seria artykułów na naszym portalu opowie o tym, jak nasi artyści doświadczyli tego niezrozumiałego zachowania od losowych osób, które oceniają innych w ogóle ich nie znając – często dla zwykłej frajdy. Jednak dlaczego hejt istnieje? Dlaczego sprawianie przykrości, przynosi niektórym satysfakcję? Przecież nikomu nie byłoby miło, gdyby to właśnie o nas ktoś mówił niestworzone rzeczy i nastawiał mnóstwo ludzi przeciwko nam. Dzisiaj poprosiliśmy o  wypowiedź Agatę Gładysz, która również walczyła z tym bardzo przykrym zjawiskiem.


Agata Gładysz doświadczyła hejtu wielokrotnie – głównie w związku z tym, że stara się spełniać swoje wokalne marzenia. Ma jednak dla wszystkich Was piękne i motywujące słowa, w które również Wy musicie uwierzyć!

Hejt to w tych czasach niestety zjawisko, które możemy zauważyć w internecie na każdym kroku. Mnie dotyka on niestety w związku z moją pasją, co dla wielu młodych osób może być destrukcyjne. Ja od samego początku wrzucając swoje nagrania do internetu wiedziałam, na co się piszę. Przez całe 3 lata mojej dotychczasowej działalności w social mediach, takich okrutnych wypowiedzi pojawiło się bardzo dużo. Niektóre momenty były trudne, ale nie dałam sobie zepchnąć spełniania marzeń na drugi plan. W zaparte wiedziałam, że internet, to jest szansa, dzięki której mogę być szczeliwa i spełniona, a hejterzy w tej przygodzie nie maja sprawczych mocy i nagle nie sprawią, że moja ciężka praca pójdzie na marne.

Nauczyłam się nie czytać tych komentarzy i myślę, że właśnie to jest kluczowe. Jeśli tego nie będziemy widzieć nic nie będzie nam psuło humoru. Trzeba się na to uodpornić i nabrać dystans. Jesteśmy o wiele bardziej wartościowi wyciągając ręce po swoje marzenia, niż osoby marnujące swój czas na życie naszym życiem i próbujące udowodnić, że to one wiedza wszystko najlepiej. Dobrze jest mieć także przy sobie osoby, które zawsze budują poczucie naszej wartości i trzymają za nas kciuki – tylko ich warto słuchać! Życie jest jedno i musimy je przeżyć dla siebie, nie dla tych którzy stawiają nam kłody pod nogi!

Agata Gładysz idealnie pokazuje, że wręcz nie możemy zwracać uwagi na te osoby, które po prostu chcą nam zepsuć marzenia i rzucają kłody pod nogi. Hejterzy to najczęściej osoby, które same nic nie osiągnęły i ze zwykłej zazdrości psują nastrój innym. Dlatego pamiętajcie – nie zwracajcie uwagi na tych, którzy nie mają nic do przekazania. Pamiętajcie, że to Wy decydujecie o swoim życiu i o tym co będziecie robić dalej!

Dodatkowo mamy dla Was świetną informację! Wszyscy Ci, którzy pojawią się na Young Stars Festival 2019, będą mogli znaleźć zrozumienie oraz będą mogli posłuchać i porozmawiać na temat hejtu! Tworzymy specjalne miejsce, gdzie nasi artyści, znane postacie z internetu i Wy, będziecie mogli porozmawiać o tym problemie i dowiecie się jak go zwalczać! We Talk na Young Stars Festival 2019 stanie się faktem i dzięki takiej strefie, wszyscy obdarzymy się mnóstwem ciepłych słów i może właśnie tam poznacie nowych przyjaciół? Śledźcie nasz portal codziennie i sprawdzajcie szczegóły, co jeszcze mamy dla Was przygotowane podczas tego najgorętszego zakończenia wakacji!

Bilety na #YSF2019 są jeszcze dostępne, więc nie zwlekajcie i weźcie udział w tym największym, młodzieżowym wydarzeniu w Polsce!

Bilety dostępne na eBilet.pl i EmpikBilety.pl.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
1
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X