fbpx


Szwedzka wokalistka udzieliła wywiadu dziennikarzom z magazynu Billboardu. Opowiedziała o swoim trzecim albumie oraz odniosła się do tego, czemu nie zaproszono jej do Americas Got Talent: The Champions! Szwecja dowiedziała się o 21-letniej piosenkarce i autorce tekstów piosenek, gdy w wieku 10 lat wygrała amerykańską wersję “Mam Talent”.  W Ameryce ma szereg hitów, ale teraz jest gotowa, aby poznał ją cały świat!

Słuchając “Ruin My Life”, czyli nowego singla Larsson, który w tym tygodniu trafi na miejsce 20. na liście utworów Pop Billboardu – ma się wrażenie, że jest to jej najlepsza piosenka od czasu “Never Forget You”. Piosenka została napisana jako duet damsko-męski, ale Larsson miała inne plany. “Nie chciałam robić duetu, ponieważ ostatni raz, kiedy zrobiłam najbardziej znaną piosenkę w Ameryce, to był właśnie duet” – mówi Larsson w “Pop Shop Podcast” Billboardu, nawiązując do “Never Forget You”. “Po prostu chciałam wydać piosenkę jako tylko ja. Jeśli to będzie mój singiel, chcę, żeby ludzie wiedzieli, kim jestem. Wiele razy ludzie słyszeli moją piosenkę, każdy z singli, ale niekoniecznie wiedzą, kim jestem, jeśli widzą moje zdjęcie, nie łączą tego ze sobą, chciałam postawić na moją twarz “.

Źródło: play.acast.com

“Ruin My Life” pierwotnie opowiadał o jeszcze bardziej toksycznym związku niż w ostatecznej wersji. “Kiedy patrzyłam na słowa, czułam się naprawdę tragicznie – ta namiętna sprzeczka była poważna” – zdradziła. “A teraz, kiedy zabraliśmy faceta, to była naprawdę bardzo, bardzo smutna dziewczyna. Połączyliśmy kilka rzeczy – mówi o toksycznym związku, wiedząc, że ktoś nie jest dla niej dobry, ale naprawdę, naprawdę go chce. Ten oryginalny temat utworu był trochę za duży i jestem bardzo ostrożna w kwestii tego, o czym mówię… Czułam, że to świetna piosenka, ale chciałam ją sama stworzyć.”

W rozmowie poruszono także temat możliwych współpracowników do jej nowej muzyki, na co piosenkarka odpowiedziała: “Chciałbym dostać się do studia z Khalidem”. Zapytano również, czy America’s Got Talent: The Champions zaprosił ją do udziału w show, biorąc pod uwagę jej szwedzki związek z serią. Całego wywiadu możecie posłuchać tutaj!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X