fbpx


Zwyciężczyni ostatniego Way To Young Stars – Kaja Jabłońska od dłuższego czasu zapowiadała, że pracuje nad jej debiutanckim singlem. Na bieżąco informowała nas o tym, że jest już w studiu, a oczekiwanie umilała kolejnymi coverami. Jednak teraz już wiemy, kiedy będziecie mogli usłyszeć najnowszą piosenkę oraz obejrzeć teledysk do niej!

Kaja nareszcie ogłosiła datę premiery jej debiutanckiego singla! Pojawi się on już w najbliższą sobotę (24 listopada) o godzinie 18:00 na kanale Kai na Youtube.com. Jego tytuł to “Między słowami”, a nastolatka włożyła w niego wiele serca i czasu, by sprostał Waszym oczekiwaniom i pozwolił opowiedzieć wspaniałą historię. Podczas premiery będziecie mieli również możliwość obejrzenia teledysku, który Kaja nagrała specjalnie do piosenki!

Wiemy, że do soboty zostało trochę czasu, dlatego polecamy Wam przyjrzeć się okładce utworu “Między Słowami”. Możecie na niej zobaczyć wspaniałą artystkę, jaką jest Kaja. Patrząc na jej ubiór, możecie wywnioskować, że raczej nie będzie to spokojna ballada, a kawałek, który sprawi, że będziecie chcieli się ruszyć! Czego jeszcze możecie się spodziewać? Spoilerować więcej nie będziemy! Poczekajcie do premiery i pozwólcie się pozytywnie zaskoczyć! 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X