fbpx


W poniedziałek Ariana Grande wrzuciła pierwszy filmowy zwiastun nadchodzącej piosenki “7 Rings”, która ma ukazać się w piątek. Zobaczcie, czego możecie się spodziewać!

Wyświetl ten post na Instagramie.

💍💍💍 of 7

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Teaser, opublikowany na Instagramie artystki, jest skąpany w różowym świetle i przedstawia gwiazdę popu i garstkę jej przyjaciół tańczących w różnych scenach, podobnie jak w klasycznych hip-hopowych teledyskach, w otoczeniu samochodów, hoteli, butelek i graffiti.

Przed zwiastunem Grande opublikowała serię nieruchomych zdjęć z zestawu wideo. Kobiety w filmie są prawdopodobnie tymi samymi sześcioma kobietami, którym podarowała pierścionek, oprócz jednej dla siebie, stąd tytuł “7 pierścieni”. Grande opowiedziała fanom za pośrednictwem Twittera w zeszłym miesiącu, że dała pierścienie “Vic, Courtney, Alexa, Tayla, Njomza i Kaydence.”

Były dwa odniesienia do “7 pierścieni” w hitowym teledysku do jej przeboju numer 1 “Thank You, Next”. Po pierwsze, “7 pierścieni” pojawiło się na tablicy rejestracyjnej swojego czarnego Porsche w parodii filmu “Legalna Blondynka”, a także wstęp rozpoczynający się od instrumentu “7 pierścieni”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

🖤🌪🌫💍3️⃣☁️📦💎🌀

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Całość mamy usłyszeć i zobaczyć już w piątek!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X