fbpx


Mamy to! Zaledwie w ciągu 12 dni teledysk Filipa Lato i Julii do piosenki “Zanim Nas Policzysz” zgarnął ponad milion wyświetleń w serwisie Youtube! Kawałek opowiada o tym, że nigdy nie jest za późno na znalezienie prawdziwej miłości!

Źródło: Youtube.com / Filip Lato

Współpraca Filipa Lato i Julii okazał się strzałem w dziesiątkę! Historia miłosna opowiedziana w kolejnych wersach “Zanim Na Policzysz” została oddana w teledysku dzięki pracy Deer Films oraz reżysera Kamila Krawczyckiego. Na dany moment zebrał 1005000 wyświetleń. Premiera wideo miała miejsce 4 stycznia.

Zanim Nas Policzysz to jedna z najważniejszych dla nas kompozycji, w którą włożyliśmy całe nasze serce, emocje ale też osobiste doświadczenia” – napisał pod piosenką duet. Filip Lato i Jula śpiewają w refrenie: “Zanim nas policzysz, wiedz / Że dzielę nas na części dwie / Jedna nie da rady sama być / Gdy druga nie może bez niej żyć”.

Teledysk został nakręcony w Leśniakówce pod Krakowem. Ekologiczne gospodarstwo znajduje się w Beskidzie Wyspowym. Kto już oglądał wideo? 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X