fbpx


Plany wobec nowej platformy Disney+ są coraz bardziej ambitne! Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że specjalnie dla platformy powstaną osobne seriale z uniwersum Avengers czy Star Wars, a niedawno pojawiły się także informacje o tym, że “Zakochany kundel” także doczeka się nowej odsłony. Teraz wiemy, jak wyglądają zwierzaki grające główne role!

“Lady, urocza i dobrze sytuowana cocker-spanielka, spotyka Trampa, bezpańskiego kundla. Tramp jest powszechnie znany i szanowany za swą pomysłowość i odwagę, ale z początku nie wpada w oko dumnej suczce. Jednak udaje się mu zyskać serce Lady dzięki romantycznym kolacjom na tyłach włoskiej knajpki i wspólnym ucieczkom przed hyclem. Wszystko układa się dobrze dopóki Lady nie zostaje w końcu złapana przez hycla…” (źródło: filmweb.pl)

Bajka z 1955 roku, podobnie jak pozostałe filmy Disneya, doczeka się nowej wersji. W najnowszym filmie głównych bohaterów zagrały prawdziwe psy, zatem było to niezwykle ciężkie wyzwanie dla twórców, by w odpowiedni sposób nagrać zwierzęta, ale również nie zrobić im krzywdy na planie.

Foto: mat. pras. Disney Twenty Three

Zdjęcie przedstawiające Lady i Trampa zaprezentowano na okładce pisma Disneya “Twenty-Three”. Wydaje się, że twórcy się postarali i dopasowali pieski tak, by odpowiadały oryginałowi. Premiera filmu zaplanowana jest na 12 listopada, czyli ten sam dzień, kiedy ma zadebiutować platforma Disney+.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X