fbpx


Wiemy, jak dużym zainteresowaniem cieszą się wszystkie informacje związane z Bars and Melody. Dlatego też, specjalnie dla Was, przy współpracy z chłopakami stworzyliśmy wyjątkową akcję! Leondre i Charlie czekają na… Pytania od Was! Na najciekawsze z nich odpowiedzą podczas specjalnego vloga! 

Bars and Melody

Wczoraj zostało ogłoszone Q&A Bars and Melody, a już dzisiaj zasypaliście nas masą pytań do chłopaków! Do tej pory, najwięcej pytań zadali Poznaniacy, gdyż aż 205. Mieszkańcy Łodzi również się zmobilizowali i mieli aż 164 pytań do młodych gwiazd. Toruń i Radom idą łeb w łeb! Zadali 134 i 132 pytań Leondre oraz Charliemu. Fani z Białegostoku i Rzeszowa jak na razie zadali po nieco ponad 50 pytań. Chłopacy będą mieli duuuużo do czytania!

Jeśli Ty również chciałbyś się dowiedzieć czegoś od Leondre lub Charliego, śmiało zadawaj pytania na Facebook’u, na wydarzeniu koncertu Covers Tour 2 w Twoim mieście. Tam znajdź nasz ostatni post i zostaw pod nim pytanie. Kto wie, może to właśnie Tobie odpowiedzą BaM!

Chłopcy z Bars and Melody postarają się odpowiedzieć na pytania jeszcze w tym tygodniu. Vloga wypatrujcie na stronie chłopaków oraz oczywiście u nas!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X