fbpx


Zac Efron wylądował w szpitalu! Aktor przeszedł operację kolana przez jego poważny uraz. Informację opublikował na swoim Instagramie, wraz ze zdjęciem, na którym widzimy go w szpitalnym łóżku. Co dokładnie się stało?

Zac Efron jest jedną z popularniejszych gwiazd Hollywood i najbardziej kojarzony jest z rolą Troya Boltona w “High School Musical”. Ostatnio w jego życiu wszystko układało się dobrze – do czasu wypadku na stoku, podczas którego poważnie kontuzjował kolano. Na swój Instagram wrzucił zdjęcie ze szpitala, pod którym napisał, że zerwał więzadło krzyżowe podczas uprawiania zimowych sportów ekstremalnych. Zerwanie tego więzadła skutkuje operacją – ta kontuzja kolana zalicza się do poważnych urazów.

Jednak Zac podchodzi do sprawy na spokojnie – na zdjęciu widzimy aktora z uniesionym kciukiem, zaś pod zdjęciem napisał, że dzięki operacji wróci silniejszy niż kiedykolwiek oraz “będzie informował o postępach i powrocie do zdrowia”. Podziękował także za miłość i pozytywne słowa.

Mimo tego, że Zac Efron doznał poważnej kontuzji, miło jest widzieć, że nie stracił pogody ducha. Szybkiego powrotu do zdrowia!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X