fbpx


Aktor rozpoczął karierę w 2002 roku. Na ekranie zadebiutował rolą Pete’a Laemke w “Big Wide World of Carl Laemke”, jednak największą sławę zdobył w 2006 roku, dzięki głównej roli w filmie Disneya “High School Musical”. Wcielił się w postać Troya Boltona, który nie jest do końca pewny, co jest jego powołaniem – koszykówka czy śpiew. Ostatecznie obydwie dziedziny udało mu się połączyć, a przy okazji znalazł swoją miłość — Gabriellę Montez (w tej roli Vanessa Hudgens). Czy aktor wróciłby do tych czasów? 

Zac Efron początkowo był uznawany za typowego pięknego aktora, który po zagraniu w HSM nie zaskoczy nikogo niczym więcej. Nic bardziej mylnego. Aktualnie aktor jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Hollywood. Zagrał w takich filmach jak m.in.: “Charlie St. Cloud”, “Sylwester w Nowym Jorku”, “Ten niezręczny moment” czy “Baywatch: Słoneczny patrol”.  W tym roku możecie lub będziecie mogli zobaczyć go w aż pięciu różnych produkcjach. Na swoim koncie Zac ma 10 nagród Teen Choice Awards oraz nominację od Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych.

18 października, czyli dzisiaj Zac obchodzi swoje 31 urodziny, a stacja E! news zapytała go, czy wróciłby do High School Musical. Gdy dziennikarz zadał pytanie, Zac odpowiedział bez zastanowienia: “Na 100 procent!”. Aktor bardzo dobrze wspomina tamte czasy, kontakt z ludźmi oraz całą zabawę, która miała miejsce podczas kręcenia aż trzech części. Nigdy nie zapomni tego, co tam doświadczył i ludzi, z którymi mógł pracować. Koniecznie obejrzyjcie całą wypowiedź aktora! Czego życzylibyście mu z okazji urodzin? 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X