fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

To, że nasz Świat zmieni się w przeciągu 30 lat, to nieuniknione! Zużywamy za dużo wody, używamy tony plastiku, nie segregujemy śmieci, a po za tym klimat ulega gwałtownej degradacji poprzez globalne ocieplenie. Wszystko to może doprowadzić do katastrofy, która dotknie każdego z nas, niezależnie od tego gdzie mieszkamy i kim jesteśmy! Czy możemy coś z tym zrobić? Tak, ale stanowcze działania z naszej strony są potrzebne już teraz! 

Co możemy zrobić? Opcji jest wiele, jednak to tylko od Was zależy, czy będziecie o nich pamiętać i oczywiście stosować. Pierwszą z opcji jest segregacja śmieci, która jest stosowana z dnia na dzień na naszych Young Stars Campach! Jest to bardzo proste, nie wymaga wielkiego zaangażowania, a realnie może pomóc! Dzięki takiej segregacji, nie wprowadzamy do obiegu kolejnych surowców, nie produkujemy więcej plastiku i nie musimy wycinać następnych drzew na papier! Żeby nagrodzić Wasze działania proekologiczne, z chęcią przekażemy na konkurs podwójną wejściówkę na Young Stars Festival 2019! Co trzeba zrobić?

To proste tak jak segregacja śmieci 😉 Wstaw na Instagram zdjęcie, film lub Boomerang, na którym pokazujesz jak segregujesz śmieci! Koniecznie oznacz nasz profil @youngstarsnews_official i dodaj hashtag #RatujZiemie – jedna losowa osoba zgarnie podwójną wejściówkę na najgorętsze zakończenie wakacji – Young Stars Festival 2019!

Konkurs trwa do 24.07 do 23:59! Powodzenia! 🙂

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X