fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

To już za trzy godziny nastąpi ten wielki moment! Za trzy godziny, o godzinie 12:00, otworzą się specjalne bramki i wtedy mamy nadzieję, że każdy z Was zakupi taki bilet, jaki sobie wymarzył. Piszemy tak, ponieważ ilość biletów jest ograniczona i sprzedaż trwa do momentu wykupienia wszystkich biletów!

Bilety będzie można zakupić we wszystkich salonach Empik oraz na stronie eBilet.pl.

Bilety na całe wydarzenie podzielono na cztery kategorie: Be Young Star, Golden Young Star, Diamond Young Star i Backstage. Ceny rozpoczynają się już od 119zł za udział w całym festiwalu! Dokładne plany dotyczące rozmieszczenia poszczególnych kategorii i stref zostaną podane w późniejszym terminie i my również na pewno Wam je przekażemy na naszym portalu. Bilety Meet&Greet i ich ceny wyznaczone są indywidualnie, co można zobaczyć na powyższej grafice.

Pamiętajcie, to już za nieco ponad 3 godziny o godzinie 12:00! Powodzenia i do zobaczenia! 🙂

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X