fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Dla każdego YouTubera otrzymanie “przycisku” to niemałe wyróżnienie – znak, że ludzie doceniają ich pracę oraz twórczość. “Przyciski” to nic innego jak nagrody, które YouTube rozdaje za przekroczenie określonej liczby obserwujących kanał osób. Jeszcze do niedawna największą z nich był “rubinowy przycisk” za 50 milionów subskrypcji, a teraz powstał zupełnie nowy!Kiedy jeden ze znanych YouTuberów, PewDiePie, przekroczył liczbę 100 milionów subskrypcji, został pierwszym solowym artystą, który tego dokonał. Wcześniej tak dużą liczbę zebrała również wytwórnia muzyczna T-Series. Jak dotąd tylko te dwa kanały mogą pochwalić się takim osiągnięciem, a YouTube postanowił ich za to nagrodzić!

“Rekord 100 milionów subskrybentów został przekroczony, a to oznacza, że ​​mamy nową nagrodę dla twórców! Przedstawiamy: Red Diamond Creator Award, nazwaną na cześć jednego z najrzadszych kolorów diamentu” – czytamy na oficjalnym Instagramie YouTube’a. Na swoim Twitterze serwis udostępnił też filmik przedstawiający produkcję tego niesamowitego “przycisku” i musimy przyznać, że… naprawdę robi wrażenie. PewDiePie kilka razy prezentował już na swoim kanale jak wyglądają nagrody za różne ilości subskrypcji, więc może i tym razem pokaże wszystkim swój nowy “przycisk” w pełnej okazałości? 😉 Na dole możecie obejrzeć jak powstawał!


Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X