fbpx


Kiedy rok zbliża się ku końcowi, w internetowym świecie oznacza to jedno: czas na YouTube Rewind! Tegoroczne podsumowanie pojawiło się wczoraj o godzinie 19:00 – dokładnie rok po premierze zeszłorocznej edycji.

YouTube Rewind to przegląd i swego rodzaju podsumowanie najpopularniejszych filmów, trendów i twórców tej platformy danego roku. Pierwszy Rewind ukazał się w 2010 roku i od tego czasu każda kolejna edycja pojawia się na początku grudnia następnego roku. Najbardziej kojarzonym w Polsce może być Youtube Rewind 2014, w którym pojawił się pies-pająk Sylwestra Wardęgi.

YouTube Rewind 2018 jest najdłuższym podsumowaniem roku na YouTube, jakie do tej pory się pojawiło. Jest także pierwszy, które zostało opublikowane przy użyciu funkcji premiery – skorzystało z niej ponad 160 tysięcy osób! W tegorocznym przeglądzie wzięły udział takie gwiazdy jak Casey Neistat, Caspar, NikkieTutorials, James Charles, Safiya Nygaard czy The Try Guys. Ciekawym faktem jest, że to kolejny Rewind, w którym zabrakło PewDiePie – prawdopodobnie ze względu na kontrowersyjną twórczość nie został zaproszony. W tegorocznym podsumowaniu znajdziemy Willa Smitha, dużo K-popu, Fortnite’a i różnego rodzaju challenge’y. Jesteście ciekawi? Obejrzyjcie Youtube Rewind 2018!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X