fbpx


Young Stars Camp 2018 dopiero się zakończył, a my nie próżnujemy i już zaczynamy prace nad kolejnymi turnusami! Ostatnio zasypywaliście nas pytaniami, kiedy ogłosimy szczegóły kolejnych obozów i jak zawsze wychodzimy wam naprzeciw! Z poniższego artykułu dowiecie się, kiedy będziecie mogli zakupić bilety na zimową edycję Young Stars Camp 2019! 

Ładujcie moc gdyż już zaczynamy przygotowania do zimowej edycji Young Stars Camp ! Organizowane przez nas obozy są wyjątkowe i niepowtarzalne o czym najlepiej świadczy fakt, że na tegoroczną, letnią edycję Young Stars Camp bilety sprzedały się w rekordowym tempie gdyż w jedyne 15min! Na przyszłoroczne miejsce na zimowym obozie będziecie mogli polować już… 19 września! To właśnie wtedy rusza sprzedaż biletów na stronie www.camp.youngstars.pl

Pełne informacje o ofercie Young Stars Camp winter edition 2019 będą dostępne już za miesiąc, a dokładniej 7 września również na stronie www.camp.youngstars.pl Tam poznacie szczegóły dotyczące ceny biletów, przebiegu programu oraz dojazdów. W tym roku planujemy poprawę jakości zapisów, które  odbywać się będą prawdopodobnie w różnych dniach lub godzinach. O ostatecznej decyzji dotyczącej przebiegu zapisów poinformujemy również 7 września.

Jeśli zastanawiacie się, czy warto, polecamy zobaczyć filmiki z tegorocznych obozów, które obrazują, co dzieje się na takich campach! 🙂 Do zobaczenia!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X