fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

255 miejsc na zimową edycję Young Stars Camp 2018 rozeszło się w zaledwie 10 minut a organizatorzy dołożyli dodatkowy turnus!

Nadchodząca edycja Young Stars Camp jest już 4. organizowaną przez wytwórnię MyMusic. Projekt od początku spotkał się z niespodziewanie dużym zainteresowaniem młodzieży. Campy są zorientowane na wszechstronną, artystyczną edukację, a jednocześnie zapewniają relaks i dobrą zabawę. Najważniejszym wyróżnikiem campów jest jednak aktywna obecność młodych gwiazd.

Young Stars Camp jest przygodą życia – mówi Remigiusz Łupicki, właściciel wytwórni muzycznej MyMusic. Uczestnicy obozu oprócz bogatej oferty zajęć i warsztatów spotkają na nich swoich największych idoli. W edycji Winter 2018 Campy odwiedzi nas 10 gwiazd: Jeremi i Artur Sikorscy, Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka, Aleksandra Furka, Dominik Łupicki, Dominika Sozańska, Weronika Juszczak, Bartek Kaszuba oraz Olga Przybysz. Miejsca wyprzedały się praktycznie od razu. Uruchomiliśmy nawet dodatkowy turnus, ale i tak jest jeszcze kolejka chętnych, którym nie możemy zagwarantować miejsca– dodaje.

Obozy Young Stars to ogromna dawka energii, wspólnego działania i doskonałej zabawy z artystami. Każda edycja niesie za sobą sporo nowości programowych. Nieustannie pogłębia się oferta profesjonalnych zajęć i warsztatów. Uczestnicy mogą więc stale rozwijać swoje umiejętności i poszerzać horyzonty. Stałym punktem programu są specjalne, eksluzywne koncerty gwiazd. Nad bezpieczeństwem obozowiczów czuwa wykwalifikowana kadra instruktorska i pedagogiczna.

Young Stars Camp 2018 Winter Edition odbędą się w Węgierskiej Górce i będą trwały 7 dni. Terminy obozów:

Turnus 0: 13-19.01.2017

Turnus 1: 20-26.01.2017

Turnus 2: 03-09.02.2017

Turnus 3: 10-16.02.2017

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X