fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Mamy niesamowicie dobrą informację dla wszystkich naszych fanów! Young Stars On Tour powróci w 2019 roku! 

Znany wszystkim Remigiusz Łupicki, czyli Remo, podzielił się na grupie Young Stars decyzją, której nikt się nie spodziewał!

“Droga Grupo Young Stars, myślałem cały czas, jaki zrobić Wam prezent pod choinkę i chyba wymyśliłem. Nie ukrywam, to głównie Wasza zasługa, że na niego wpadłem. Wasze zaangażowanie, lojalność, przyjaźń, którą nawiązujecie poprzez markę YS i poszczególne grupy naszych artystów jest tak duża, że nie mogę jej zakłócać. A takim zakłóceniem była bez wątpienia deklaracja, że trasa YS on Tour 2018 była ostatnią w historii naszego brandu. Nie! To był mój błąd – nie mogę podejmować takich decyzji, nawet jeśli za kilka lat będzie nam dane grać dla paru osób. Dlatego przede wszystkim chciałem przeprosić Was za tę decyzję i szybko ją naprawić. Pod koniec 2019 roku odbędzie się ponownie YS on Tour i zostanie to już naszą tradycją na zawsze. Oczywiście zmieniać się będą artyści, to logiczne – jak i słuchacze. Każdy z Was dorasta i każdy zaczyna interesować się czymś innym. Jednak nigdy nie zmieni się zasadność naszego projektu, który ma promować miłość, przyjaźń i dobrą zabawę. Wierzę, że każdy z Was i moich artystów będzie jak najdłużej z nami, bo to tylko od Was zależy, jak długo będziemy dla Was fajni i będziemy Wam sprawiać radość i przyjemność naszą muzyką. Liczę też na to, że osoby, które już odpowiednio dorosły i coraz mniej interesują się projektem YS, do końca swojego życia zostaną wierni swoim idolom, których poznali dzięki naszej marce YS. Oni też zmieniają swoją muzykę, szukają innej drogi promocji i tożsamości artystycznej. To wszystko jest naprawdę piękne! Na koniec życzę Wam, abyście odnaleźli w sobie wszystkie wady i próbowali zrobić z nimi porządek. Byli ich świadomi, bo to pierwszy krok do zmian. Trzymajcie się świątecznie – Remo.”

Czy mogliśmy dostać lepszy prezent w te święta? 🙂

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X