fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Young Stars On Tour już w środę rozpocznie swój bieg! Fani nie mogą się doczekać i zbierają siły na zabawę, śpiew i taneczne układy, których trochę już poznali ze swoimi idolami. YSOT odwiedzi w tym roku sześć miast – Kraków, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Warszawę i Poznań! 

Podczas koncertów, porwie Was FALA Sylwii Lipki, a Dominika Sozańska zabierze za HORYZONT. Artur Sikorski wie, że przerwie trans, a Bartek Kaszuba podkreśli, że liczycie się Wy…czyli MY. Tilly Devries zaskoczy nieprzewidywalnym show, natomiast Iggi Kelly przekona Was, że jesteście dla niego wszystkim. A co ze świeżą energią? Przekażą ją nam zwyciężczynie konkursu #waytoyoungstars – Kaja JabłońskaOlivia Klinke i Agata Gładysz. W tym składzie nie może zabraknąć także Ciebie – do zobaczenia na trasie!

Taki wyjątkowy opis artystów, którzy wystąpią podczas Young Stars On Tour 2018, możecie znaleźć na stronie eBilet.pl, gdzie zakupicie bilety na nasze wydarzenie! Spieszcie się, bo zostały ostatnie 2 dni! Oprócz strony eBilet.pl, wejściówki możecie zakupić również w Salonach Empik. Dla tych, którym nie uda się zakupić biletu, Remo mimo wszystko przygotował niespodziankę!

Jak sami widzicie – jako pierwsi otwieramy się dla wszystkich, jeśli chodzi o nasz najnowszy merch. Artyści zaskoczyli nowymi kolekcjami i każdy z nich będzie mógł je zobaczyć w każdym mieście, bez konieczności kupowania biletu wstępu! Około godziny 19:00 zostaną otwarte kluby, gdzie do 20:30 osoby nie biorące udziału w koncertach, będą mogły chociażby zdobyć nowe kolekcje! Nieźle prawda? 🙂 Tego jeszcze nie było, a w tym roku będzie to możliwe!

Tak więc tym bardziej musicie być z Nami podczas tej wyjątkowej trasy koncertowej! 🙂

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X