fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Cóż możemy rzec? Przed nami ostatnie wspominki festiwalowe… Tym razem cofamy się do roku 2017r. czyli do czwartej edycji Young Stars Festival! Nie obyło się bez głośnych ogłoszeń we wszystkich stacjach radiowych i to nie bez powodu! Chyba każdy słyszał, że tego dnia na warszawskim Torwarze poziom pisku przekroczył… skalę dźwięku!

Podczas zeszłorocznej edycji uczestnicy wydarzenia mogli nabyć bilety Meet&Greet na niemalże wszystkich artystów! (Prócz Tede) Przed Torwarem od samego rana ustawiały się kolejki liczące tysiące osób, które nie mogły się doczekać spotkania ze swoim idolem. Ceny takich spotkań wynosiły od 99zł do 299zł, jednak jesteśmy  niemal pewni, że osoby uczestniczące w spotkaniach Meet And Greet nie żałują wydanych pieniędzy! 🙂

Teraz czas na najważniejszą część całego wydarzenia, czyli koncerty, na które tysiące osób czekało miesiącami! Na YSF2017 wystąpili między innymi tacy artyści jak Bars And Melody, Lukas Rieger, Johnny Orlando, Marcus & Martinus, Tede czy też Dawid Kwiatkowski! Nie zapominajmy również o artystach z brandu Young Stars, którzy rozgrzali odbiorców do czerwonościPodczas trzech przerw pomiędzy występami, publiczność miała okazję podziwiać pokaz umiejętności osób z Young Stars Dance! Występy tancerzy u wielu wywołały dużą ekscytację oraz niewyobrażalne zafascynowanie.

Hola, hola! To nie koniec! Nie mogło również zabraknąć nagród, które zostały zdobyte przez nielicznych artystów. W niektórych przypadkach nie obyło się bez emocji na scenie, jednak cóż się dziwić? Taka nagroda to ogromne wyróżnienie dla danego artysty, a mogą się nimi poszczyć takie gwiazdy jak m.in:
Debiut Roku (Polska) – Weronika Juszczak (wręczył Filip Kłoda “SMAV”)
Artystka Roku (Polska) – Sylwia Lipka (wręczył Dariusz Gutkowski “DG”)
Artysta Roku (Polska) – Jeremi Sikorski (wręczył Stanisław Świątkowski “THOR”)
Teledysk RokuSylwia Przybysz i Artur Sikorski za teledysk do utworu “Nie Poddam Się” (wręczyła Kasia Markiewicz)
Forever YoungRemigiusz Łupicki “Remo” (wręczył Jacek Graniecki “TEDE”)
Przebój RokuSylwia Przybysz, Sylwia Lipka, Jeremi Sikorski, Artur Sikorski za utwór “Spełniaj Marzenia” (wręczył Remigiusz Łupicki “REMO”)
Debiut Roku (Zagranica) – Johnny Orlando (wręczyła Aleksandra Furka “OLCIIAK”)
Artysta Roku (Zagranica) – Bars And Melody (wręczyli Remigiusz Łupicki “REMO” i Magda Ciesielska)
Album RokuDawid Kwiatkowski (wręczył Marcin Kowalski)
Z pewnością każdy, kto był na zeszłorocznym Festiwalu na pewno dobrze wspomina wręczanie nagród – szczęście i duma zdobywcy takiej statuetki to po prostu piękny widok, niezależnie od tego, czy jest jego fanem! Wielkie szczęście w oczach gwiazdy, która spełnia swoje marzenie stojąc na scenie przed tysiącem ludzi – coś niesamowitego! 

To jak, kto był z nami na zeszłorocznym festiwalu? Dajcie nam o tym znać w komentarzu! 🙂

Autor: Amelia Banaszak

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X