fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Dokładnie za tydzień startujemy z najgorętszym zakończeniem lata! Będziemy wspólnie się bawić, słuchać muzyki, grać, tańczyć, śpiewać i rozmawiać. To będzie naprawdę wielkie wydarzenie, w którym weźmie udział wiele osób, dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka przydatnych informacji, których powinniście przestrzegać na festiwalu!

Jako pierwszy przedstawiamy harmonogram całego wydarzenia! Wiemy, że bardzo o to prosiliście, zatem proszę bardzo! Przyjrzyjcie się, sprawdźcie, kiedy gra Wasz ulubiony artysta i przybywajcie tłumnie! Przypominamy, że startujemy o 15:00, a bramki zostaną otwarte o godzinie 14.00! Planowane zakończenie to 23:00.

Jeśli chodzi o M&G, to wszystko podzieliliśmy na salę dla Waszej wygody! Prosimy, byście zapoznali się z rozpiską, by później nie krążyć po Torwarze lub spóźnić się na swoje spotkanie z ulubionym artystą. Na M&G będziemy Was wpuszczać od około 8:50, natomiast na każde kolejne spotkanie powinniście przyjść około 20 minut przed planową godziną rozpoczęcia spotkania.

Dodatkowo przypominamy, że dosłownie ostatnie bilety, bilety rodzinne oraz bilety dla Fandomów są jeszcze w sprzedaży! Co ważne, jeśli macie ukończone 12 lat i wybieracie się na Young Stars Festival 2019 bez rodzica, to MUSICIE mieć ze sobą zgodę, którą znajdziecie na stronie www.youngstars.pl!

Pamiętajcie również o liście przedmiotów zakazanych, których nie możecie mieć ze sobą, gdyż mogą one stworzyć niebezpieczeństwo dla pozostałych uczestników. Wszyscy jesteśmy wielką muzyczną rodziną, która musi dbać o resztę członków, zatem prosimy, byście zapoznali się z grafiką poniżej i mieli to na uwadze!

To wszystko! Reszta zależy od Was! Z naszej strony zapewniamy świetną zabawę, która Wam się nawet nie śniła! Z kim się widzimy? 🙂

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X