fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Już niedługo odbędzie sie kolejna edycja Young Stars Festival. W tym roku widzimy się już piąty raz! W związku z tym przypominamy Wam, jak zaczęła się jego historia, która chociaż krótka, na pewno potrwa jeszcze długo!

Kolejna edycja Young Stars Festival zbliża się wielkimi krokami! Już 26 sierpnia na hali Torwar w Warszawie będziecie mieli okazję zobaczyć największe gwiazdy spod znaku wytwórni MyMusic. Tego lata spotykamy się już po raz piąty. Czas szybko leci! Pamiętacie, jak wyglądało to wcześniej? Jeśli nie, warto sobie przypomnieć!


2013 to rok, w którym zaczęła się cała historia. Wtedy wytwórnia MyMusic pokazała światu swój nowy projekt – Young Stars. Ekipa, która go stworzyła składała się – i wciąż składa! – z grupy pełnych energii i miłości do muzyki ludzi, którzy za cel postawili sobie promować wschodzące gwiazdy i młode talenty, których na naszej scenie zdecydowanie nie braknie. W połączeniu z pasją do świata wielkich gwiazd i nosem do najświeższych informacji stworzyło to mieszankę wybuchową, a jej efekty macie przed oczami!

Jednym z owoców naszej działalności jest Young Stars Festival, obecny z Wami od 2014 roku. Początkowo organizowany w Poznaniu, na swojej pierwszej edycji gościł wykonawców z Polski. Juz rok później dołączyli do nich wokaliści zza granicy, a jakby tego było mało, festiwal gościł też czolowe gwiazdy polskiego Youtube. W tym roku nie zwalniamy tempa! Juz za niespełna trzy miesiące zagrają dla Was m.in. Dawid Kwiatkowski, Johnny Orlando, Lukas Rieger a gwoździem programu będzie… Bars and Melody! To jak, jesteście gotowi?

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X