fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

To już pewne! Young Stars Festival 2019 dojdzie do skutku i jak co roku bawić się na Nim będzie kilka tysięcy młodych ludzi! Co jednak najbardziej interesuje wszystkich fanów Young Stars?! Oczywiście artyści i gwiazdy, które pojawią się podczas tego wydarzenia!

 

Na #YSF2018 w Warszawie pojawiło się mnóstwo gwiazd! Z zagranicy dotarli do nas Bars & Melody, Lukas Rieger, Johnny Orlando, Tilly Devries, Isac Elliot i Iggy Kelly. Z Polski natomiast nie mogło zabraknąć Sylwii Przybysz, Sylwii Lipki, Artura Sikorskiego, Jeremiego Sikorskiego, Dominiki Sozańskiej, Weroniki Juszczak, Bartka Kaszuby, Merghaniego, Olgi Przybysz czy chociażby gwiazd Forever Young – Dawida Kwiatkowskiego i B.R.O.! Kogo jednak zobaczymy w tym roku?

Szał fanów rozpoczął się, gdy wczoraj sam Remo (właściciel Young Stars i My Music) utworzył ankietę w oficjalnej grupie Young Stars na Facebook’u. Szał był tym większy gdy okazało się, że ankieta dotyczy tylko i wyłącznie ZAGRANICZNYCH gwiazd! Jak to napisał Remo “Nie podajemy polskich artystów, bo z tym sobie radzę 😉“. Może to świadczyć tylko o tym, że gwiazdy Young Stars zapewne standardowo już jak co roku zagoszczą na festiwalu! Jednak co z gwiazdami spoza Polski?

Póki co powstała bardzo duża ankieta na maksymalną możliwą liczbę opcji i powyżej macie obecne TOP10 artystów, których fani najchętniej by zobaczyli. W TOP3 pojawił się Shawn Mendes, Ariana Grande i Bars & Melody. Czy tego typu gwiazdy jak Shawn, Ariana, Ed czy Selena mają szansę się pojawić? My możemy napisać jedno. Remo jest zdolny do wszystkiego 🙂

Tak więc zapraszamy na grupę Young Stars i tam głosujcie na swoje ulubione gwiazdy! 🙂

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X