fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Young Stars Festival 2019 zbliża się wielkimi krokami! Za równy miesiąc spotkamy się na najgorętszym zakończeniu wakacji! Specjalnie dla Was przygotowujemy mnóstwo atrakcji! Standardowo jak co roku, na naszej strefie koncertowej usłyszycie mnóstwo gwiazd z Polski i zagranicy! Dodatkowo uruchamiamy dla Was panele dyskusyjne We Talk, Chillout Room dla rodziców oraz na przykład niesamowitą strefę serialową Teen Con… a to nie wszystko!

Żeby spełnić wszystkie potrzeby i zainteresowania młodych ludzi, chcemy z roku na rok poszerzać atrakcje naszego festiwalu! Chcemy aby to wydarzenie zebrało jak najwięcej ludzi, którzy będą mogli poznać w wybranej strefie nowe osoby i zawiązać przyjaźnie, które mamy nadzieję pozostaną na lata, jak to już nie raz się wydarzyło, a z czego jesteśmy dumni i najbardziej zadowoleni! Pamiętajcie, że w końcu cały festiwal i wydarzenia z nim związane są przygotowywane DLA WAS! Dlatego mamy koncerty, w których usłyszycie takie gwiazdy jak Dominika Sozańska, Isac Elliot, Agata Gładysz, Lukas Rieger, Olivia Klinke, Kristian Kostov, Kaja Jabłońska,  Bartek Kaszuba, Weronika Juszczak, Felivers, Tilly, Max & Harvey, Artur Sikorski, Roadtrip, Sylwia Lipka czy Hrvy! Z każdą z gwiazd będziecie mogli się dodatkowo spotkać na Meet&Greet! Jednak jak pisaliśmy wyżej, to nie wszystko!

Uruchamiamy w tym roku pilotażowo, PIERWSZY RAZ, strefę Teen Con czyli strefę serialową! Chcemy aby to miejsce zebrało jak najwięcej fanów rozmaitych seriali i żeby każdy z Was mógł wczuć się w ich klimat! Kochasz Stranger Things, Riverdale, Dom z papieru, Riverdale, 13 powodów czy zupełnie inny serial? To musisz się u nas pojawić! Na pewno spotkasz kogoś, kto uwielbia dany serial tak jak Ty, a do tego będziecie mogli wziąć udział w zabawach z konkursami, związanymi właśnie z Waszymi ulubionymi produkcjami! 🙂

To nie wszystko! Dodatkowo każdy z Was będzie mógł porozmawiać z wyjątkowymi gośćmi i gwiazdami Young Stars o najważniejszych tematach obecnych czasów – Zatrzymać Hejt i #RatujSwiat! Hejt spotykany jest w internecie na każdym kroku, często bezpodstawny i wywoływany zwykłą zazdrością. Postaramy się wraz ze specjalistami i artystami pomóc Wam z nim walczyć! Do tego dowiecie się, co każdy z nas może zrobić, by ratować naszą planetę! Pamiętajcie, że wszystko jest w naszych i WASZYCH rękach!

Nie zapomnieliśmy również o rodzicach, którzy często razem z Wami przyjeżdżają na festiwal. Mamy przygotowane bilety rodzinne, żebyście z bliską osobą, rodzeństwem czy kuzynostwem mogli pojawić się na festiwalu. Wtedy rodzic ma wejście zupełnie za darmo! Do tego – na pewno nie będzie się nudził, bo będzie przygotowana strefa Chillout Room, w której to rodzic będzie mógł posłuchać muzyki, napić się pysznej kawy czy po prostu wygodnie się rozsiąść i porozmawiać z innymi rodzicami na wygodnych pufach i kanapach!

Mamy dla Was przygotowane jeszcze kilka atrakcji i niespodzianek (jak na przykład Game Party), których na razie nie chcemy Wam dokładnie zdradzać, jednak na pewno w najbliższym czasie się o nich dowiecie! Przypominamy, że bilety są jeszcze dostępne na empikbilety.pl i eBilet.pl! Oprócz tych, które Wam przedstawiliśmy powyżej, znajdziecie jeszcze na przykład bilety rodzinne 2+1, o których pisaliśmy wyżej!

Bardziej szczegółowo opisane strefy i atrakcje znajdziecie na naszej festiwalowej podstronie o tutaj -> Young Stars Festival 2019 – YoungStars.pl!

Mamy nadzieję, że WSZYSCY spotkamy się na tegorocznej edycji Young Stars Festival i wspólnie przeżyjemy to NAJGORĘTSZE ZAKOŃCZENIE WAKACJI spełniając swoje marzenia i poznając nowych przyjaciół na lata!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X