fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Już jutro o 12:00, wystartuje sprzedaż biletów na największy młodzieżowy festiwal w Polsce – Young Stars Festival 2018! Poznaliśmy wszystkie ceny – biletów koncertowych oraz biletów na spotkania Meet & Greet! Fani już nie mogą się doczekać!

Bilety na całe wydarzenie podzielono na cztery kategorie: Be Young Star, Golden Young Star, Diamond Young Star i Backstage. Ceny rozpoczynają się już od 119zł za udział w całym festiwalu! Dokładne plany dotyczące rozmieszczenia poszczególnych kategorii i stref zostaną podane w późniejszym terminie i my również na pewno Wam je przekażemy na naszym portalu!

Bilety na spotkania Meet & Greet z gwiazdami przedstawiają się następująco:

Spotkania Meet & Greet startują już od godziny 09:00 i kończą się przed samym rozpoczęciem oficjalnej imprezy! Pamiętajcie jednak, że bilety są ważne z dowolnym biletem festiwalowym. Ważną informacją jest również to, że każdy może zakupić różne bilety M&G, na dowolną ilość artystów – nawet w tych samych godzinach! Każdy na pewno zdąży się spotkać ze swoim idolem! 🙂

W końcu najważniejsze info! Start sprzedaży biletów na YSF2018 już jutro od 12:00! 

Bilety będą w sprzedaży w salonach Empik oraz na eBilet.pl! Pamiętajcie, że jest mnóstwo chętnych i liczba biletów jest ograniczona, więc spieszcie się z zakupami! Życzymy powodzenia! ?

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X