fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
1

W końcu mamy informacje dotyczące Young Stars Festival 2018! Znamy wszystkich artystów, termin oraz miejsce wydarzenia! Tak więc co się będzie działo w tym roku na największym tego typu, festiwalu muzyki młodzieżowej?!

Tego typu grafiki pojawiły się w mediach dotyczących brandu Young Stars i nie tylko! Fani od razu oszaleli i czekamy tylko i wyłącznie na start sprzedaży biletów, która ruszy 10 marca o godzinie 12:00! Wydarzenie odbędzie się 26 sierpnia (niedziela) w tym samym miejscu gdzie rok temu, czyli w Warszawskim Torwarze.

Na scenie pojawią się polskie, ale i zagraniczne gwiazdy! Z zagranicznych artystów młodego pokolenia, możemy liczyć na Bars & Melody, Johnnego Orlando, McKenzie Ziegler i Tilly Devries! Jeśli chodzi o młode, polskie gwiazdy, to na pewno usłyszymy Sylwię Lipkę, Sylwię Przybysz, Jeremiego Sikorskiego, Artura Sikorskiego, Weronikę Juszczak, Dominikę Sozańską, Bartka Kaszubę, Olgę Przybysz i Merghaniego! Standardem od dwóch lat jest również zaproszenie gwiazd Forever Young, którymi w tym roku będą Dawid Kwiatkowski i B.R.O!

Nie jest to jednak koniec niespodzianek! Na pewno zostaną rozdane nagrody Young Stars Awards oraz poznamy nowego debiutanta, który zostanie wyłoniony w specjalnym konkursie, który ruszy już niedługo na naszym portalu! Debiutant lub debiutantka w ramach nagrody wystąpi również podczas festiwalu!

Pamiętajcie o naszych social mediach, ponieważ tam zawsze znajdziecie nowe i aktualne informacje:
OFICJALNY HASHTAG: #YSF2018
FACEBOOK: Young Stars
INSTAGRAM: @youngstars_official
SNAPCHAT: YoungStarsTeam

Po za social mediami, więcej informacji znajdziecie również na naszej stronie internetowej www.ysf.youngstars.pl.

My już dzisiaj możemy zapewnić jedno – będzie ogień! 🙂

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
1
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X