fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Coraz więcej młodych osób fascynuje się tańcem, który staje się ich pasją. Bardzo się z tego cieszymy i popieramy, bo taniec powoduje radość, ruszamy się i przy tym wszystkim… możemy trafić do wyjątkowego teledysku grupy Young Stars Dance! To jednak nie jedyne plusy tańca, tym bardziej w naszych wielkich grupach Young Stars Dance!

Na kanale Mark It, prowadzonym przez rodzeństwo Katt i Matt, pojawił się teledysk grupy Young Stars Dance, którzy działają i bacznie ćwiczą głównie pod okiem rodzeństwa Markiewiczów. Są oczywiście również inni nauczyciele, jednak głównymi osobami trzymającymi wszystko w ryzach są Kasia i Mateusz. Tym razem za ich sprawą, mogliśmy zobaczyć bardzo fajny, radosny i przyjacielski teledysk ich autorstwa, do utworu znanej grupy wokalistów Sound’n’grace – Dach.

W teledysku widać mnóstwo osób, które na co dzień uczęszczają na zajęcia grup Young Stars Dance w różnych miastach, co widać również po samym klipie, który jest kręcony w różnych miejscach. Oprócz uczniów z YSD, możemy zobaczyć dwie zwyciężczynie konkursu YSDmusically challenge oraz efekty ich pracy.

Z tego co się dowiedzieliśmy, oprócz radości ze wspólnego tańca, wszyscy cieszyli się z tego, że mogli po prostu razem spędzić czas! 🙂 Sprawdźcie również inną produkcję, w której występują główni założyciele i opiekunowie Young Stars Dance, a jeśli chcecie dowiedzieć się jeszcze więcej, zaglądajcie na stronę YoungStarsDance.pl! 🙂

Autor: Bela

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X