fbpx


 

“Wszyscy artyści Young Stars postanowili pomóc Piotrkowi. To nasz wielki FAN! Jest z nami na koncertach, wszędzie gdzie tylko może z nami być. Jest niepełnosprawny. Bez opieki drugiej osoby nie może normalnie funkcjonować. Aktualnie opiekuje się nim 82 letnia babcia, nie ma On nikogo innego. Chcemy zebrać środki pozwalające zatrudnić pomoc przy opiece nad Piotrem oraz na zakup nowego wózka. Tak żeby lęk przed przyszłością nie był tak paraliżujący.” – pisał w październiku na swoim Facebooku Remigiusz Remo Łupicki, pomysłodawca kalendarza.

Akcją zaraził nie tylko ekipę Young Stars Team, ale również Bars And  Melody, siostrę Leo – Tilly, ale również Johnny’ego Orlando. Wszyscy zrzekli się dochodów i za darmo przekazali swoje zdjęcia. Natomiast cały zysk ze sprzedaży kalendarza YOUNG STARS CHARYTATYWNIE zostanie przekazany Piotrkowi Wilanowskiemu.  

Kalendarz będzie miał premierę już 15 grudnia 2017 r.

Wykonany jest w formacie A3 oraz zaprojektowany wewnątrz tak, by móc zapisywać ważne wydarzenia przy poszczególnych datach. Co znajduje  się wewnątrz kalendarza? Unikalne, wcześniej niepublikowane zdjęcia artystów Young Stars oraz sporo niespodzianek ukrytych w poszczególnych datach kalendarza. 

 

YOUNG STARS CHARYTATYWNIE można nabyć tylko na www.mymusicshop.pl  

Zdjęcia Piotrka z artystami Young Stars.

 

 

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X