fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Young Stars On Tour trwa w najlepsze! Za nami cztery koncerty, a przed dwa – Warszawa i Poznań. Dzięki takim wydarzeniom możecie poczuć wspaniałą atmosferę oraz mieć swojego ulubionego artystę na wyciągnięcie ręki! To wszystko oraz o wiele więcej zabawy możecie dostać także podczas zimowych Campów Young Stars, na które zostały już ostatnie miejsca!

Wiadomo, że nic nie zastąpi możliwości obejrzenia swojego idola na żywo, ale czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest szkolić się pod okiem wspaniałych artystów i instruktorów? Jeśli nie, to koniecznie sprawdźcie ofertę Campów Young Stars! To nie tylko możliwość spotkania się ze specjalnie przygotowanymi gwiazdami, ale również genialny pomysł na spędzenie ferii zimowych! 

Gdybyście nie mieli jeszcze planów na zimową przerwę od zajęć, to Camp może okazać się strzałem w dziesiątkę! Dlaczego? Jest to 7 dni, 7 gwiazd i jeden wspólny cel – świetna zabawa. Nasz obóz to obowiązkowy punkt w Waszym wakacyjnym kalendarzu! Możecie na nim dowiedzieć się jak prezentować się na scenie, jak zostać influencerem czy poznać tajniki social mediów! Dodatkowo będziecie mieli możliwość poznania nowych ludzi, którym tak samo, jak Wam w duszy gra muzyka! Każdy znajdzie coś dla siebie! Nie musisz być youtuberem, piosenkarzem czy tancerzem. Na Campie jest miejsce dla każdego, kto chce spędzić czas w dobrej atmosferze i zdobyć ciekawe informacje.

Campy organizujemy już od dwóch i pół lat, zatem doskonale wiemy czego od nas oczekujecie i możemy zapewnić, że jest to wyjazd przygotowany specjalnie dla Was, czyli młodych osób, które chcą poznać tajniki youtube, TikToka czy innych specjalizacji, które możecie wybrać. Gośćmi zimowego campa będą: Sylwia Lipka, Dominik Rupiński (Tik Tok Coach), Dominik Łupicki & Mikołaj Hemmerling (YouTube Guru), Olciiak (Influencer Guru), Kaja Jabłońska, Olivia Klinke, Agata Gładysz (Goście Specjalni), Remik Remo Łupicki – właściciel wytwórni MyMusic, projektu Young Stars, Katt&Matt Markiewicz z Young Stars Dance oraz instruktorzy z Laboratorium Mowy i Śpiewu.

Ostatnie miejsca znajdziecie jeszcze podczas dwóch turnusów:  19.01.2019 – 25.01.2019 oraz 02.02.2019 – 08.02.2019. Jeśli jeszcze się wahacie, to wrzucamy specjalnie dla Was zdjęcia z koncertu w Gdańsku! To właśnie m.in. Sylwię Lipkę, Agatę Gładysz, Kaję Jabłońską czy Olivię Klinke będziecie mogli spotkać na zimowych campach! To jak, z kim się widzimy? 🙂

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X