fbpx


Nie milkną echa tragicznej śmierci Maca Millera. Szczególnie przeżywać to musi Ariana Grande. Wokalistka, która bardzo długo spotykała się z raperem, do tej pory niechętnie wypowiadała się na ten temat. Opublikowała tylko zdjęcie Maca na swoim Instagramie. Teraz napisała tam kilka wzruszających słów pożegnania.

Mac Miller and Ariana Grande before his death and her engagement to Pete Davidson

GC Images

To trudne chwile w życiu wokalistki. Po ponad rocznym związku z muzykiem doszło w maju do rozstania. Choć para utrzymywała dobre relacje, to od tego czasu Mac często wpadał w różne tarapaty. Niestety, chłopak nie poradził sobie z uzależnieniem do narkotyków. Wielu wśród winnych za śmierć rapera widzi właśnie Arianę.

Nic więc dziwnego, że piosenkarka postanowiła zachować milczenie. Taka postawa nie zawsze jednak jest dobra. Ariana opublikowała więc na Instagramie krótki filmik z raperem w roli głównej, opatrzony bardzo emocjonalnym opisem.

Uwielbiałam cię od dnia, w którym cię spotkałam, gdy miałam jeszcze dziewiętnaście lat i zawsze będę uwielbiać. Nie mogę uwierzyć, że już cię tu nie ma. Naprawdę nie mogę tego zrozumieć. Tak wiele razy rozmawialiśmy o tym. Jestem taka zła i taka smutna, że nie wiem co robić. Byłeś moim najdroższym przyjacielem, przez tak długi czas i ponad wszystko. Tak mi przykro, że nie mogłam tego naprawić ani zabrać twojego bólu. Naprawdę chciałam to zrobić. Najmilsza i najsłodsza dusza z demonami, na które nigdy nie zasłużył. Mam nadzieję, że teraz wszystko jest z tobą w porządku. Odpoczywaj.

Ariana nie pożegna Maca podczas pogrzebu. Piosenkarka nie chce, żeby to na niej w tym smutnym dniu skupiła się uwaga wszystkich gości oraz mediów. Trudno się jednak dziwić – z tą traumą Ariana będzie musiała jeszcze długo walczyć.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X