fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Ta uczestniczka jest już znana szerszej publiczności. Na YouTubie obserwuje ją już ponad 100 tysięcy ludzi! Miała już nawet okazję występować przed sporą publicznością, gdyż dzięki konkursowi wystąpiła jako support Sylwii Przybysz! Kocha śpiewać i tańczyć – Poznajcie Agatę Gładysz! 

Prywatne archiwum Agaty Gładysz

Agata mieszka w Żorach, koło Katowic. Uczęszcza do technikum na profil „technik fotografii i multimediów”, ale od zawsze jednak marzyła o szkole, w której mogłaby zamiast typowych przedmiotów takich jak matematyka, fizyka czy język polski uczyć się śpiewać i tańczyć, co bardzo kocha – Te czynności towarzyszą mi od kiedy pamiętam i bardzo chciałabym, aby były ze mną do końca moich dni, a najlepiej w formie mojej pracy, bo przyznam, ze kompletnie nie widzę siebie w żadnym innym zawodzie (nawet moja mama mi to mówi haha)! Prowadzę także swój kanał na YouTube (gdzie swoją droga zabrałam już ponad 100 tysięcy widzów) i to właśnie tam trafiłam także na artystów Young Stars. Jestem z nimi od samego początku i już wtedy pojawiło się to marzenie, którym jest dołączenie do ich cudownego grona. Dwa lata temu stałam pod scena podczas YSF2016 i zachwycona występami bawiłam się na miejscu publiczności, a w tym roku juz za kilka dni będę mogła zobaczyć jak to jest stać po tej drugiej stronie. Jestem niesamowicie wdzięczna osoba, które wspierają mnie przez cały ten czas i dalej trzymają za mnie kciuki! Jestem pewna, ze gdyby nie oni, to nie miałabym w tym momencie możliwości walczenia o spełnienie tego największego marzenia. 

Prywatne archiwum Agaty Gładysz

PD: To, że jesteś w finale konkursu Way to Young Stars daje Ci możliwość wystąpienia podczas tegorocznego Young Stars Festival. Będą tam tysiące młodych, słuchających Cię osób. Stresujesz się?

Możliwość wystąpienia podczas festiwalu, to dla mnie naprawdę ogromne wyróżnienie. Koncertowanie zawsze było moim wielkim marzeniem i myśl o tym, że będę mogła zaprezentować się tak licznej publiczności chyba jeszcze do mnie nie dochodzi – przez to na ten moment nie odczuwam zbyt dużego stresu, jednak czym bliżej festiwalu, tym bardziej zaczynam myśleć o tym jak ludzie odbiorą mój występ. Mimo to bardzo nie mogę się już doczekać aż stanę na scenie i będę mogła zobaczyć jak w takich momentach czuja się osoby, które są moim autorytetem (oczywiście chodzi mi tutaj o artystów Young Stars)! Jestem pewna, ze największy stres i obawy zacznę odczuwać w dniu festiwalu, ale już z wcześniejszego doświadczenia (na przykład gdy dzięki konkursowi miałam możliwość wystąpić jako support Sylwii Przybysz) wiem, ze gdy już zacznę śpiewać i poczuje ta niesamowita energię od ludzi, to obawy pójdą w zapomnienie i zostanie już tylko świetna zabawa 🙂

PD: Tę niesamowitą energię od ludzi mogłaś już zapewne poczuć podczas głosowania, gdy wygrywałaś poszczególne etapy. Jakie to było uczucie, gdy głosowały na Ciebie tysiące?

Przed przystąpieniem do konkursu nie spodziewałam się, ze aż tak duża liczba osób będzie chciała mnie wspierać. Byłam w szoku kiedy z każdym etapem zaczęłam dostawać coraz więcej wiadomości, że od samego początku bardzo mnie wspierają i nawet marzą o tym, aby udało mi się spełnić swoje marzenia wygrywając konkurs. Nie jestem w stanie opisać słowami co czuje czytając te wszystkie słowa! Z każdym udostępnieniem kolejnego zadanego filmiku pojawiało się u mnie coraz więcej obaw jak to będzie tym razem, ale ani razu nie dali mi odczuć, ze mogłoby się nie udać. Taka społeczność to jest coś niesamowitego i mogę śmiało powiedzieć, ze fani Young Stars są przecudowni! Jestem ogromnie szczęśliwa i naprawdę wdzięczna za to na jakich ludzi trafiłam – są teraz bardzo ważna częścią mojego życia.

PD: Załóżmy, że społeczność Young Stars stawia na Ciebie do końca i dostajesz się do tego projektu. Co chciałabyś przekazać swoim słuchaczom, masz już w głowie jakieś muzyczne pomysły na siebie?

Muszę przyznać, ze kocham tworzyć nowe piosenki, a przede wszystkim pisać teksty. Wygrywając konkurs spełniłabym swoje najważniejsze marzenie, dlatego tez chciałabym tym samym w swojej muzyce przekazać młodym osobom między innymi, że jeśli się czegoś bardzo chce, to można osiągać nawet te najbardziej absurdalne cele. Mam także kilka ciekawych pomysłów, które nie są związane stricte z piosenkami, a bardziej ze społecznością moich odbiorców – jednak nie chciałabym za bardzo wychodzić w przyszłość, żeby nie zapeszyć. Mimo to, jeśli faktycznie przyszłoby mi je zrealizować, to gwarantuje, że pomysłów oraz niespodzianek nie zabraknie

PD: A kim się inspirujesz na co dzień?

Od samego początku gdy powstał projekt Young Stars obserwowałam wszystkich artystów i śmiało mogę powiedzieć, ze to właśnie oni są moja największa inspiracja. Właśnie dlatego tez wzięłam udział konkursie „Way To Young Stars”, ponieważ bardzo chciałabym pójść tą samą drogą co oni. Poza tym z zagranicznych artystów chyba jest to Shawn Mendes. Imponuje mi tym jaki ma stosunek do swoich fanów – np. przed swoimi koncertami nie odpuszcza jeśli nie zrobi zdjęcia z każdą osoba, która czekała przed jego hotelem! Słuchacz to dla mnie ktoś, komi artysta tak naprawdę zawdzięcza swój sukces, swoje muzyczne osiągnięcia, dlatego bardzo chciałabym brać z niego przykład w relacjach ze swoimi potencjalnymi fanami.

Rozmawiała: PD

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X